Telefoni prish! - 49 - Lojra

×
Hyrja
Profili

Telefoni prish!

Telefoni prish!

· 2430 · 73600

 • Postime: 6973
 • Gjinia: Mashkull

#1200 ne: 05-06-2005, 18:19:20
...duhet të bësh një dush të ftohtë... :P

 • Postime: 1162
 • Gjinia: Femer

#1201 ne: 05-06-2005, 18:22:55
hahahahaha jo deri ne ate pike jo se ka edhe raste qe nuk i shikon dot dy here, por cunat jane te mire dhe un i kam xhan, sidomos...

 • Postime: 6973
 • Gjinia: Mashkull

#1202 ne: 05-06-2005, 18:30:57
...kur janë romantikë dhe të thonë... ;)

 • Postime: 1506
 • Gjinia: Mashkull

#1203 ne: 05-06-2005, 18:47:59
... ku e ke krevatin  ;) ??? ndersa gocat thone  :X ...

 • Postime: 1162
 • Gjinia: Femer

#1204 ne: 05-06-2005, 18:48:25
se pa neve vajzat jeta e tyre nuk ka kuptim.
Dhe jane akoma me te mire kur te blejne lule cdo dite dhe...

 • Postime: 1506
 • Gjinia: Mashkull

#1205 ne: 05-06-2005, 18:53:13
ok ada_el , ashtu e lejm


... goca kenqet shume se ... do filloj nji biznes te ri ke markata duke shit buqeta me lule ... LOL

 • Postime: 1162
 • Gjinia: Femer

#1206 ne: 05-06-2005, 19:00:09
hahahahahahaah, jo perkundrazi vajza do te jete shume e lumtur dhe do tja shperbleje djalit ne nje menyre mjaft te bukur duke...

 • Postime: 6973
 • Gjinia: Mashkull

#1207 ne: 05-06-2005, 19:02:49
...i thënë parreshtur "të dua"...

 • Postime: 1506
 • Gjinia: Mashkull

#1208 ne: 05-06-2005, 19:04:19
...e puthur  :puth dhe duke i thene se mami dhe babi i saj kan shku me pushime ne plazh , dhe se eshte vetem ne shtepi per 2 jave...  :P mendojeni vete se ca mund te bahet per dy jave  ohoho:

 • Postime: 1162
 • Gjinia: Femer

#1209 ne: 05-06-2005, 19:05:52
sa keq qe nuk ka shkuar edhe goca ne plazh se po te kishte shkuar do ishte kenaqur shume, por edhe duke ndejtur ne shpi do ja kalonte shume bukur ne kompanine e djalit i cili...

 • Postime: 1506
 • Gjinia: Mashkull

#1210 ne: 05-06-2005, 19:07:00
...s do rreshte gjithe diten pa i thene...  :P

 • Postime: 1162
 • Gjinia: Femer

#1211 ne: 05-06-2005, 19:08:02
se e dashuronte marrezisht dhe se...

 • Postime: 1506
 • Gjinia: Mashkull

#1212 ne: 05-06-2005, 19:09:43
...mezor po priste ate dite qe te ...

 • Postime: 1162
 • Gjinia: Femer

#1213 ne: 05-06-2005, 19:15:50
iknin ne plazh te dy dhe tja kalonin si ne parajse dhe te...

 • Postime: 1506
 • Gjinia: Mashkull

#1214 ne: 05-06-2005, 19:19:18
... ti mesonte notin me stil modern goces , se goces i pelqen shume te...
« Editimi i fundit: 05-06-2005, 20:01:11 nga Sineri »

 • Postime: 1162
 • Gjinia: Femer

#1215 ne: 05-06-2005, 19:21:13
notoje sidomos kur ja meson djali disa stile te reja...
« Editimi i fundit: 05-06-2005, 20:02:12 nga Sineri »

 • Postime: 1506
 • Gjinia: Mashkull

#1216 ne: 05-06-2005, 19:23:52
... si p.sh stilin bretkos me koke ne uje , ose ...
« Editimi i fundit: 05-06-2005, 20:02:34 nga Sineri »

 • Postime: 1162
 • Gjinia: Femer

#1217 ne: 05-06-2005, 19:29:39
...ose ti lyente trupin me sunprotection (krem plazhi)qe mos i digjte kurrizi kur...
« Editimi i fundit: 05-06-2005, 20:02:56 nga Sineri »

 • Postime: 1506
 • Gjinia: Mashkull

#1218 ne: 05-06-2005, 19:32:51
... ti hynte me shuplaka babi i goces duke i thene se i pati flliq rracen dhe se nuk duhet te shkojne ne plazh si babi me mamin por duhet te ...

 • Postime: 1162
 • Gjinia: Femer

#1219 ne: 05-06-2005, 19:33:50
...te rrinte ne shtepi e te bante punet derisa te ktheheshin ato nga plazhi pastaj...
« Editimi i fundit: 05-06-2005, 20:03:18 nga Sineri »

 • Postime: 6973
 • Gjinia: Mashkull

#1220 ne: 05-06-2005, 19:40:24
...do të bëhej nami kur ata shohin...


P. S. Ju lutem komentet bëni tjetërkund kurse këtu vazhdoni vetëm lojën dhe mos jepni fjali shumë të gjata.

 • Postime: 1506
 • Gjinia: Mashkull

#1221 ne: 05-06-2005, 19:41:58
...se goca eshte shtatzaneeeeee  :O bo bo do i thote mami ...

 • Postime: 1162
 • Gjinia: Femer

#1222 ne: 05-06-2005, 19:43:39
... tani ti je e re dhe nuk e rrit dot, a e marim aden si baby siter se ajo...
« Editimi i fundit: 05-06-2005, 20:03:54 nga Sineri »

 • Postime: 1506
 • Gjinia: Mashkull

#1223 ne: 05-06-2005, 19:47:13
... sapo ka maru sezonin e provimeve dhe tani eshte ne shpi kshu qe ska ca te bej dhe ...

 • Postime: 1162
 • Gjinia: Femer

#1224 ne: 05-06-2005, 19:54:55
... se ada do ta rrisi bebin si te ishte i veti se femijet jane...
« Editimi i fundit: 05-06-2005, 20:04:23 nga Sineri »

Temat e fundit