×

Post reply

Emri:
Email:
Titulli:
Ikona e mesazhit:

Verifikimi:
Cfare gjuhe flasin shqiptaret?:

shtyp alt+s per te postuar ose alt+p per ta kontrolluar


Permbledhje

Postuar nga: Mishel...............
« ne: 18-06-2013, 15:21:47 »

ai dihaste se sa ishte kthy nga vrapi qe bente cdo dite....i kalonte aq prane por ajo se shihte
iu be hije ate periudhe,....aq sa i dukej vetja transparent per cdo kend

por ate dite ai e kishte vendosur......dicka do bente
Postuar nga: flutur
« ne: 18-06-2013, 15:02:45 »

ajo e mbylli telefonin  me inate ..po kureshtje nuk e linte...e degjoi matane telefonit frymarjen  e tij
Postuar nga: Mishel...............
« ne: 18-06-2013, 14:59:49 »

ose ndoshta.....

ai degjonte ne heshtje zerin e saj te embel teksa ajo thoshte alo
e jo rralle edhe me nota te acaruara ajo donte te dinte kush ishte....por ai nuk vendoste te fliste
Postuar nga: flutur
« ne: 18-06-2013, 14:58:34 »

......ndoshta kishin ngaterruar numrin.. hmmmmm:
Postuar nga: Mishel...............
« ne: 18-06-2013, 14:53:08 »

telefoni ra...tring tring\

alo kush je?
................... ...heshtje
alo alo...
................... ...heshtje

telefoni mbyllet


kalojne 2 sek

tring tringggg

aloooo
.................he shtje
aloo po kush je ,pse nuk flet
.................he shtje

valle kush qe>?
Postuar nga: Mishel...............
« ne: 19-12-2012, 02:58:37 »

dike qe te kete cte ndaj

.bo robi dy pare muhabet

.
Postuar nga: Shej
« ne: 18-12-2012, 22:10:34 »

ta caj ballin :p
mishel do
Postuar nga: Mishel...............
« ne: 18-12-2012, 21:56:20 »

dhe ja futi i shpulle suratit...i pacipe mos guxo me se...
Postuar nga: Shej
« ne: 18-12-2012, 18:58:12 »

llive :p me kto te pothmet

Postuar nga: Mishel...............
« ne: 18-12-2012, 16:03:13 »

puth mu te gusha,,,,mos tha Misheli se na ...