Telefoni prish! - 55 - Lojra

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Telefoni prish!

Telefoni prish!

· 2430 · 74216

 • Postime: 6973
 • Gjinia: Mashkull

#1350 ne: 08-06-2005, 18:08:22
...moralin, fenë dhe çdo gjë që stimulon të mirën... :P

 • Postime: 217

#1351 ne: 08-06-2005, 18:10:21
se ne jemi të krijuar që të i kemi këto e jo sikur....

 • Postime: 6973
 • Gjinia: Mashkull

#1352 ne: 08-06-2005, 18:13:17
...jashtëtokësorët që mendojnë vetëm të eksploatojnë... :d

 • Postime: 217

#1353 ne: 08-06-2005, 18:16:12
bomba atomike e teknikë që .....
(Sineri je i mrekulluar)

 • Postime: 6975

#1354 ne: 08-06-2005, 18:36:02
na duhet per jashtoksoret  si psh sineri,,e jo

 • Postime: 6973
 • Gjinia: Mashkull

#1355 ne: 08-06-2005, 18:48:26
...për njerëz që e kanë vendin në Mars si Machori... :P

 • Postime: 6975

#1356 ne: 08-06-2005, 19:03:23
keshtu vijme ne konkludim qe bomba atomike na stimulon te miren,,

 • Postime: 6973
 • Gjinia: Mashkull

#1357 ne: 08-06-2005, 19:05:11
... e eliminimit të insekteve të dëmshme si... :P

 • Postime: 6975

#1358 ne: 08-06-2005, 20:33:21
sikur Bushi,, Bin ladeni po,,

 • Postime: 200
 • Gjinia: Mashkull

#1359 ne: 08-06-2005, 20:38:32
....kta jane parazita  :@ fare qe duhete tia çash ...

 • Postime: 6973
 • Gjinia: Mashkull

#1360 ne: 08-06-2005, 20:42:56
...thonin e gishtit tregues të dorës së... :P

 • Postime: 6975

#1361 ne: 08-06-2005, 20:56:57
majte ,a majtistat duhet me qfaros se perndryshe

 • Postime: 6973
 • Gjinia: Mashkull

#1362 ne: 08-06-2005, 21:03:05
...nëse s'ka mundësi ata atëherë djathtistët.. :P

 • Postime: 6975

#1363 ne: 08-06-2005, 21:08:38
duhen tja falin gabimet e vogla qe kane bere pa,,

 • Postime: 6973
 • Gjinia: Mashkull

#1364 ne: 08-06-2005, 21:17:17
ua numëruar ato të mëdhatë për të cilat do të paguajnë... :P

 • Postime: 200
 • Gjinia: Mashkull

#1365 ne: 08-06-2005, 21:43:21
... me credit card se kane shume gabime te cilat ... :P

 • Postime: 6973
 • Gjinia: Mashkull

#1366 ne: 08-06-2005, 21:44:27
...do t'na pasurojnë neve me euro e dollarë... :P

 • Postime: 363
 • Gjinia: Femer

#1367 ne: 09-06-2005, 04:29:38
....qe te na shkoje biznisi mbare............

 • Postime: 6093
 • Gjinia: Femer

#1368 ne: 09-06-2005, 04:55:14
....edhe do te jemi me te lumtur.....

 • Postime: 6973
 • Gjinia: Mashkull

#1369 ne: 09-06-2005, 07:56:34
...sepse para e bën njeriun një kohë të shkurtër e mandej...

 • Postime: 1162
 • Gjinia: Femer

#1370 ne: 09-06-2005, 08:30:48
...te fut ne halle se...

 • Postime: 6973
 • Gjinia: Mashkull

#1371 ne: 09-06-2005, 08:33:48
...shumë njerëz të kërkojnë para...

 • Postime: 1162
 • Gjinia: Femer

#1372 ne: 09-06-2005, 08:36:41
dhe nuk di se kujt ti japesh me perpara se i ngelet hatri...

 • Postime: 6973
 • Gjinia: Mashkull

#1373 ne: 09-06-2005, 08:42:53
...kështu në fund mbetesh i keq dhe vuan...

 • Postime: 1162
 • Gjinia: Femer

#1374 ne: 09-06-2005, 08:45:36
dhe vuan se s'ke se ku ti cosh parate  :P

Temat e fundit