Telefoni prish! - 58 - Lojra

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Telefoni prish!

Telefoni prish!

· 2430 · 74248

 • Postime: 4008
 • Gjinia: Femer

#1425 ne: 11-06-2005, 18:36:20
te vija ne vete, dhe pastaj vazhdova...........

 • Postime: 6973
 • Gjinia: Mashkull

#1426 ne: 11-06-2005, 18:40:12
...ta sodis atë bukuri po qysh kish ditë Zoti...

 • Postime: 4008
 • Gjinia: Femer

#1427 ne: 11-06-2005, 19:14:07
te te.....

 • Postime: 6973
 • Gjinia: Mashkull

#1428 ne: 11-06-2005, 19:15:53
..ndërtonte me kaq... :P

 • Postime: 6975

#1429 ne: 11-06-2005, 19:19:20
persosshmeri ,ishte me te vertet...

 • Postime: 4008
 • Gjinia: Femer

#1430 ne: 11-06-2005, 19:23:46
nje.......

 • Postime: 6973
 • Gjinia: Mashkull

#1431 ne: 11-06-2005, 19:31:22
...perlë e ndritshme...

P. S. Beratase shkruaj pak më shumë zemër, mos ngurro se të s'të grith Machori. :P

 • Postime: 4008
 • Gjinia: Femer

#1432 ne: 11-06-2005, 19:38:29
qe edhe sikur ta benin varse........


P.S Sineri, thashe se mos e gjente Macoku se cfare doja te thosha.  :P

 • Postime: 6973
 • Gjinia: Mashkull

#1433 ne: 11-06-2005, 19:42:12
...do të ndriçonte akoma më shumë sepse...

 • Postime: 4008
 • Gjinia: Femer

#1434 ne: 11-06-2005, 19:56:13
me gjithe ate bukuri........

 • Postime: 217

#1435 ne: 12-06-2005, 13:42:26
më mahniti por e pash prap se e kishte nje dobësi....

 • Postime: 6093
 • Gjinia: Femer

#1436 ne: 12-06-2005, 14:57:16
...ajo e dinte qe ishte e bukur edhe i kishte hipur mendja ne qejf, kjo gje me beri qe te...

 • Postime: 217

#1437 ne: 12-06-2005, 15:03:54
të mendoj më kthjellët e sidomos kur e pashë se si .....

 • Postime: 6093
 • Gjinia: Femer

#1438 ne: 12-06-2005, 15:21:57
...ajo u soll me shoket e tij, menyra e saj e beri te...

 • Postime: 6975

#1439 ne: 12-06-2005, 19:28:38
ndritur nje banjo publike,,,

 • Postime: 776
 • Gjinia: Femer

#1440 ne: 12-06-2005, 22:28:06
ne muret e se ciles kishte emra te...

 • Postime: 217

#1441 ne: 12-06-2005, 23:21:13
Njerëzve që nuk e kan vendin këtu por ....

 • Postime: 200
 • Gjinia: Mashkull

#1442 ne: 12-06-2005, 23:26:32
... e kishin vendin tek parku rinia aty ku plas ...

 • Postime: 1556
 • Gjinia: Femer

#1443 ne: 12-06-2005, 23:29:11
dashnia  :P. aty a gjeti dajbimi tezebimen duke  :-[   :P

 • Postime: 200
 • Gjinia: Mashkull

#1444 ne: 12-06-2005, 23:31:01
...bere se*c , dhe pastaj nga inati dajBIMI shkoi dhe kapi ...

 • Postime: 776
 • Gjinia: Femer

#1445 ne: 13-06-2005, 07:54:48
nje litar dhe vari veten :P ndersa tezebimja..

 • Postime: 6973
 • Gjinia: Mashkull

#1446 ne: 13-06-2005, 09:12:51
...e luste që të mos ta bënte atë...

 • Postime: 776
 • Gjinia: Femer

#1447 ne: 13-06-2005, 09:32:32
sepse ajo ..

 • Postime: 27104
 • Gjinia: Mashkull

#1448 ne: 13-06-2005, 09:43:42
nuk mbushte mire LOL

 • Postime: 776
 • Gjinia: Femer

#1449 ne: 13-06-2005, 10:09:33
mirepo ky tipi dajbimi nuk degjoi dhe..

Temat e fundit