Telefoni prish! - 59 - Lojra

×
Hyrja
Profili

Telefoni prish!

Telefoni prish!

· 2430 · 73492

 • Postime: 27103
 • Gjinia: Mashkull

#1450 ne: 13-06-2005, 10:27:00
ja futi nje grusht....

 • Postime: 776
 • Gjinia: Femer

#1451 ne: 13-06-2005, 11:01:54
e po ja q tezebimja kishte brezin e zi n karate dhe ..

 • Postime: 1162
 • Gjinia: Femer

#1452 ne: 13-06-2005, 11:18:31
Daj Bimi vrau doren aq keq saqe tani nuk po del dot as me shit fara se...

 • Postime: 776
 • Gjinia: Femer

#1453 ne: 13-06-2005, 11:41:51
nuk mund t qendronte n kemb :P

 • Postime: 1162
 • Gjinia: Femer

#1454 ne: 13-06-2005, 11:43:43
po as ul nuk qendronte dot kshuqe na ngeli mercedesi bosh. Ime daja do mari shofere karamelu por...

 • Postime: 27103
 • Gjinia: Mashkull

#1455 ne: 13-06-2005, 11:55:59
ajo eshte e vogel per ti dhene makines....

 • Postime: 776
 • Gjinia: Femer

#1456 ne: 13-06-2005, 13:18:48
:( po me t vertet ishte e vogel.. mirpo kjo nuk e ndaloi at qe te...

 • Postime: 1162
 • Gjinia: Femer

#1457 ne: 14-06-2005, 10:15:32
mos e merte shofere sepse bukuria dhe buzeqeshja e karamelu ja prishi mendjen dhe daj Bimi...

 • Postime: 1293
 • Gjinia: Femer

#1458 ne: 14-06-2005, 10:16:36
zjarr  <)>
Zjermmmmmmmmmmmmmmm! :D

 • Postime: 776
 • Gjinia: Femer

#1459 ne: 14-06-2005, 10:33:08
i shtrire ne pjesen e prapme t makines...
i lutej Zotit q karamelut ti mberinin kembet deri te freret :P ...ndersa karamelu jashtzakonisht shum e koncetruar vazhdonte ...

 • Postime: 1162
 • Gjinia: Femer

#1460 ne: 14-06-2005, 10:45:22
te qeshte dhe te ulej poshte sendiles ne menyre qe te ndizte makinen ndersa daj Bimi nuk ja shkiste syte dhe mendonte me vete se cfare eshte kjo vajze duke bere, mos ishte duke e joshur qe ne diten e pare te punes?!
Dhe dajabimi mendohej e mendohej...

 • Postime: 776
 • Gjinia: Femer

#1461 ne: 14-06-2005, 12:39:45
por e kishe kot.. vuante nga semundja e mungeses s inteligjencesAINTEL IGENCUS ( qrrjedh nga gjuha latine ) :(.. keshtu...

 • Postime: 12234

#1462 ne: 14-06-2005, 13:18:10
...keshtu qe iu drejtua mikut te vet te e pyeste...

 • Postime: 776
 • Gjinia: Femer

#1463 ne: 14-06-2005, 13:37:10
mirpo nuk kishte qasje ne rrjet
tani filloi te merakosej edhe per shokun i cili...

 • Postime: 12234

#1464 ne: 14-06-2005, 13:39:25
...kishte mbyllur telefonin dhe ishte ne nje vend te larget bashke me fermren...

 • Postime: 1162
 • Gjinia: Femer

#1465 ne: 14-06-2005, 14:39:06
dhe nuk donte qe ta shqetesonte asnjeri...

 • Postime: 1506
 • Gjinia: Mashkull

#1466 ne: 14-06-2005, 20:30:04
... atehere dajBIMI behet me nerva dhe shkon ke sindilja e pare ku ishte dhe shoferi qe te nxirrte pak inatin duke ...

 • Postime: 6540
 • Gjinia: Femer

#1467 ne: 14-06-2005, 23:06:17
ngrene fara nga ato qe jane pa lek ke dyqoni dajes dhe....

 • Postime: 363
 • Gjinia: Femer

#1468 ne: 15-06-2005, 04:18:51
... edhe krejt gjurmet i lane ke dyqani i mistreces..........

 • Postime: 6973
 • Gjinia: Mashkull

#1469 ne: 15-06-2005, 16:34:01
...i cili nuk është aq i furnizuar me... :d

 • Postime: 1506
 • Gjinia: Mashkull

#1470 ne: 15-06-2005, 18:18:41
...fara kungulli sic eshte ai i ...

 • Postime: 6973
 • Gjinia: Mashkull

#1471 ne: 15-06-2005, 18:58:45
...Elbasanlliut që është i pasur me... :P

 • Postime: 6540
 • Gjinia: Femer

#1472 ne: 15-06-2005, 21:05:32
Hurma dhe....

 • Postime: 6973
 • Gjinia: Mashkull

#1473 ne: 15-06-2005, 21:08:36
...burma që i përdor për... :P

 • Postime: 1506
 • Gjinia: Mashkull

#1474 ne: 15-06-2005, 21:50:10
... te mashtru gocat duke i dhen nga nji hurme fare ...

Temat e fundit