Telefoni prish! - 60 - Lojra

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Telefoni prish!

Telefoni prish!

· 2430 · 74283

 • Postime: 4008
 • Gjinia: Femer

#1475 ne: 15-06-2005, 22:51:57
te lehte nga........ :P

 • Postime: 3258
 • Gjinia: Mashkull

#1476 ne: 15-06-2005, 22:54:41
dita e cila sapo kishte filluar, dhe pritej te binte nje shi i rrekejshem , i cili do te prishte .............

 • Postime: 776
 • Gjinia: Femer

#1477 ne: 16-06-2005, 04:47:55
te gjitha... madje besohej se do t kthehej n nje fatkeqesi... ne TSUNAMI..

 • Postime: 3712
 • Gjinia: Femer

#1478 ne: 16-06-2005, 06:18:06
...por shpresa se gjithcka do te jete OK po mbijetonte....

 • Postime: 363
 • Gjinia: Femer

#1479 ne: 16-06-2005, 07:09:08
.......SAPO IU KUJTUA PERRALLA E CHARLES DARWIN DHE TEORIA E TIJ MBI MBIJETESEN DHE MAJUMUNAT TE CILET.......

 • Postime: 183
 • Gjinia: Mashkull

#1480 ne: 16-06-2005, 07:33:10
.............luanin ne deget e pemeve te xhungeles se eger..............

 • Postime: 3712
 • Gjinia: Femer

#1481 ne: 16-06-2005, 10:28:20
....dhe kercenin sa ne nje dege sa ne tjetren.....

 • Postime: 200
 • Gjinia: Mashkull

#1482 ne: 16-06-2005, 17:17:18
...per te pare se nga icin nçef gocat majmune te cilat ....

 • Postime: 6540
 • Gjinia: Femer

#1483 ne: 16-06-2005, 23:54:01
....ishin mcef neper shkurre nga frika se dajBIMI do ti...

 • Postime: 27103
 • Gjinia: Mashkull

#1484 ne: 17-06-2005, 00:19:12
gjuante me shkop e pastaj.........

 • Postime: 6540
 • Gjinia: Femer

#1485 ne: 17-06-2005, 00:47:58
...do ti conte.....

 • Postime: 183
 • Gjinia: Mashkull

#1486 ne: 17-06-2005, 04:59:24
.........ne mes te xhungles ku ishte nje kasolle ...........

 • Postime: 363
 • Gjinia: Femer

#1487 ne: 17-06-2005, 08:04:34
...me nje drite ne te cilen jetonte nje njeri me nje sy ne balle....

 • Postime: 3712
 • Gjinia: Femer

#1488 ne: 17-06-2005, 09:16:52
...dhe i cili ishte tejet i rrezikshem per....

 • Postime: 6975

#1489 ne: 17-06-2005, 19:53:03
maca,por ja qe aty qelloi

 • Postime: 776
 • Gjinia: Femer

#1490 ne: 18-06-2005, 05:58:15
machori i cili..

 • Postime: 3712
 • Gjinia: Femer

#1491 ne: 18-06-2005, 09:30:44
...u tregua shume trim ne kete rast dhe.....

 • Postime: 776
 • Gjinia: Femer

#1492 ne: 18-06-2005, 11:29:50
i ndihmoi ...

 • Postime: 3712
 • Gjinia: Femer

#1493 ne: 18-06-2005, 15:37:14
.......djaloshit i cili gjendej ne poziten "te jesh o te mos jesh"....

 • Postime: 178
 • Gjinia: Mashkull

#1494 ne: 19-06-2005, 05:06:52
.....kjo eshte ceshjta tha ai....

 • Postime: 217

#1495 ne: 19-06-2005, 06:03:28
ku ne diskutuam me vite të tëra e ku .....

 • Postime: 178
 • Gjinia: Mashkull

#1496 ne: 19-06-2005, 06:05:18
nuancat sensuale more drejtim.....

 • Postime: 217

#1497 ne: 19-06-2005, 06:09:13
Të teoris ekstreme të TajroncMeShonC ku bëri botën aq të hutuar sa që. .....

 • Postime: 178
 • Gjinia: Mashkull

#1498 ne: 19-06-2005, 06:12:43
ene ai vet se kuptote qe .......

 • Postime: 217

#1499 ne: 19-06-2005, 06:14:39
zbuloj digjitalin më të perfeksionuar që deri më tani është bërë ndonjëher e ku me këtë zbulim bëri që bota ....

Temat e fundit