Telefoni prish! - 63 - Lojra

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Telefoni prish!

Telefoni prish!

· 2430 · 76598

 • Postime: 6973
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#1550 ne: 24-06-2005, 19:43:32
...është paksa e lodhur andaj duket...

 • Postime: 4008
 • Karma: +5/-0
 • Gjinia: Femer

#1551 ne: 24-06-2005, 19:44:32
sikur ka pire nje oke me droge, por prap se prapthi............

 • Postime: 6973
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#1552 ne: 24-06-2005, 19:55:55
...ajo e mori veten dhe tash dukej...

 • Postime: 4008
 • Karma: +5/-0
 • Gjinia: Femer

#1553 ne: 24-06-2005, 19:57:49
 ^o) sikur ishte aq e embel kur ne realitet ........ :P

 • Postime: 6973
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#1554 ne: 24-06-2005, 19:59:11
...u pa shumë shpejt që ishte e lodhur sepse...

 • Postime: 4008
 • Karma: +5/-0
 • Gjinia: Femer

#1555 ne: 24-06-2005, 20:02:49
e kisha lodhur une edhe.........

 • Postime: 1293
 • Karma: +1/-1
 • Gjinia: Femer

#1556 ne: 24-06-2005, 20:56:37
...edhe prape s'mu dhimbs por i thashe ti shkunde dhe njehere qilimat dhe e cova....

 • Postime: 4008
 • Karma: +5/-0
 • Gjinia: Femer

#1557 ne: 24-06-2005, 21:00:38
me vrap ke doktori qe ta shikonte neqoftese kishte ndonje gje manget............. . :P

 • Postime: 1293
 • Karma: +1/-1
 • Gjinia: Femer

#1558 ne: 24-06-2005, 21:01:48
edhe doktori e pa me shume cudi kete krijese qe....

 • Postime: 4008
 • Karma: +5/-0
 • Gjinia: Femer

#1559 ne: 24-06-2005, 21:03:45
qe kishte ardhur nga Jupiteri dhe...........


P.S hahahaha. LOL

 • Postime: 1293
 • Karma: +1/-1
 • Gjinia: Femer

#1560 ne: 24-06-2005, 21:06:13
dhe nuk kishte goje por fliste....

 • Postime: 4008
 • Karma: +5/-0
 • Gjinia: Femer

#1561 ne: 24-06-2005, 21:09:05
me kembe keshtu qe doktori u mahnit aq shume sa ................... .

 • Postime: 1293
 • Karma: +1/-1
 • Gjinia: Femer

#1562 ne: 24-06-2005, 21:10:12
sa i doli gjuha nga goja 2 pashe dhe syte....

 • Postime: 4008
 • Karma: +5/-0
 • Gjinia: Femer

#1563 ne: 24-06-2005, 21:14:00
nga kokorrlloku i syrit dhe u desh .................

 • Postime: 1293
 • Karma: +1/-1
 • Gjinia: Femer

#1564 ne: 24-06-2005, 21:46:21
dhe ju desh alienes ti bente frymemarrje artificiale me kembe kur.....

 • Postime: 183
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#1565 ne: 25-06-2005, 04:29:42
kur papritur sbuloi se..............

 • Postime: 178
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#1566 ne: 25-06-2005, 05:53:52
...Stalone skishte la dhomet....

 • Postime: 3703
 • Karma: +3/-2
 • Gjinia: Femer

#1567 ne: 25-06-2005, 10:05:21
.....dhe ambienti disi u.....

 • Postime: 776
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#1568 ne: 25-06-2005, 14:26:25
u mbush me nj er aq t keqe sa q elektra..

 • Postime: 3703
 • Karma: +3/-2
 • Gjinia: Femer

#1569 ne: 25-06-2005, 14:35:51
...... u tmerrua dhe hapi dritaren kur cfare te shoh se....... :O

 • Postime: 6975
 • Karma: +6/-12

#1570 ne: 25-06-2005, 14:41:26
machori me qizme :P

 • Postime: 3703
 • Karma: +3/-2
 • Gjinia: Femer

#1571 ne: 25-06-2005, 15:16:59
.......po bente miauuuuuuu,miauuuuuu LOL

 • Postime: 178
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#1572 ne: 25-06-2005, 18:21:49
si mace keqe.....

 • Postime: 1556
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#1573 ne: 25-06-2005, 19:49:16
qe i dua shume prapseprapi.  ai dukesh se  ^o)

 • Postime: 6973
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#1574 ne: 25-06-2005, 21:44:07
...kishte mbetur pa ushqim... ^o)

Temat e fundit