Telefoni prish! - 64 - Lojra

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Telefoni prish!

Telefoni prish!

· 2430 · 80439

 • Postime: 3703
 • Karma: +3/-2
 • Gjinia: Femer

#1575 ne: 26-06-2005, 09:34:29
...keshtu qe Elektra i dha 1 kg mish...... :P

 • Postime: 6973
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#1576 ne: 26-06-2005, 09:47:50
..që i erdhi si dhuratë që e gëzoi...

 • Postime: 3703
 • Karma: +3/-2
 • Gjinia: Femer

#1577 ne: 26-06-2005, 11:09:58
....pa mase,keshtu ai iu flm shume dhe....

 • Postime: 6973
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#1578 ne: 26-06-2005, 11:13:56
...i buzëqeshi ëmbël Elektrës e cila...

 • Postime: 3703
 • Karma: +3/-2
 • Gjinia: Femer

#1579 ne: 26-06-2005, 11:18:50
.....u gezua qe pati mundesi ti ndihmoje dhe te beje nje bemiresi....

 • Postime: 6973
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#1580 ne: 26-06-2005, 12:16:48
...që ishte aq e nevojshme.

 • Postime: 3703
 • Karma: +3/-2
 • Gjinia: Femer

#1581 ne: 26-06-2005, 12:20:07
Dita kish filluar te behej e bukur dhe te gjithe.....

 • Postime: 403
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#1582 ne: 26-06-2005, 12:43:13
....buzeqeshnin perveq Sinerit,i cili dukej......

 • Postime: 3703
 • Karma: +3/-2
 • Gjinia: Femer

#1583 ne: 26-06-2005, 12:45:39
....pak i lodhur nga puna e dites se sotme....

 • Postime: 403
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#1584 ne: 26-06-2005, 12:47:55
.....qe i kishte zgjatur 12 ore,e qe .....

 • Postime: 3703
 • Karma: +3/-2
 • Gjinia: Femer

#1585 ne: 26-06-2005, 12:57:51
...ne fund e mbaroi me sukses fale Zotit....

 • Postime: 403
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#1586 ne: 26-06-2005, 12:59:13
....i cili ndihmon te dobetit,e....

 • Postime: 3703
 • Karma: +3/-2
 • Gjinia: Femer

#1587 ne: 26-06-2005, 13:08:28
....shkaterron ata qe nuk i jane mirenjohes....

 • Postime: 403
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#1588 ne: 26-06-2005, 13:10:51
...ndaj te mirave qe ua ka dhene,e mendojne se.....

 • Postime: 3703
 • Karma: +3/-2
 • Gjinia: Femer

#1589 ne: 26-06-2005, 13:13:03
....te mirat e kesaj bote jane primare.....

 • Postime: 403
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#1590 ne: 26-06-2005, 13:16:25
....dhe sikur sdo te vdesin kurre,vrapojne pas.....

 • Postime: 3703
 • Karma: +3/-2
 • Gjinia: Femer

#1591 ne: 26-06-2005, 13:17:34
....lakmive qe jane vetem siperfaqesore....

 • Postime: 403
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#1592 ne: 26-06-2005, 13:20:17
...e nuk shohin qe fundi po i vjen gjithckaje,por ende...

 • Postime: 3703
 • Karma: +3/-2
 • Gjinia: Femer

#1593 ne: 26-06-2005, 13:21:16
....jane ne gjume dhe s'po u behte vone ta kuptojne se...

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#1594 ne: 26-06-2005, 13:23:22
...jeta kalon per 2 dite,dhe pastaj do te ballafaqohen me...

 • Postime: 403
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#1595 ne: 26-06-2005, 13:25:33
...te verteten,e sdo te gjene perveq asaj qe kane....

 • Postime: 3703
 • Karma: +3/-2
 • Gjinia: Femer

#1596 ne: 26-06-2005, 13:27:50
...gatuar sa kane qene te gjalle....

 • Postime: 403
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#1597 ne: 26-06-2005, 13:29:17
.....e qe jane pergatitur pro vetvetes apo......

 • Postime: 3703
 • Karma: +3/-2
 • Gjinia: Femer

#1598 ne: 26-06-2005, 13:31:55
...kunder dhe te gjitha keto do te vehen ne.....

 • Postime: 403
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#1599 ne: 26-06-2005, 13:33:54
.....peshoje,e ate dite cdonjeri do pendohet per....

Temat e fundit