Telefoni prish! - 65 - Lojra

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Telefoni prish!

Telefoni prish!

· 2430 · 80437

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#1600 ne: 26-06-2005, 13:36:56
....gabimet  qe i ka bere ne jete dhe kerkon te...

 • Postime: 403
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#1601 ne: 26-06-2005, 13:37:52
...kthehet edhe njehere ne kete jete,por....

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#1602 ne: 26-06-2005, 13:39:03
...pa sukses sepse me ishte vone per ...

 • Postime: 3703
 • Karma: +3/-2
 • Gjinia: Femer

#1603 ne: 26-06-2005, 13:40:00
....per te permiresuar gabimet....

 • Postime: 403
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#1604 ne: 26-06-2005, 13:42:50
te cilat i kane bere pa menduar se do te kete.....

 • Postime: 3703
 • Karma: +3/-2
 • Gjinia: Femer

#1605 ne: 26-06-2005, 13:48:55
.....perfundim te keq.....

 • Postime: 403
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#1606 ne: 26-06-2005, 13:52:30
...e duke vrapuar pas kenaqesive te shkurtera,humben.....

 • Postime: 3703
 • Karma: +3/-2
 • Gjinia: Femer

#1607 ne: 26-06-2005, 13:54:09
.......kenaqesite e Xhenetit qe Zoti i krijoi per Kirjesat e tij te devotshem...

 • Postime: 6973
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#1608 ne: 26-06-2005, 17:38:29
...nga të cilët ka që edhe nuk e besojnë... :P

 • Postime: 6975
 • Karma: +6/-12

#1609 ne: 26-06-2005, 20:27:47
zotit te rejshem,te cilet njerzit e kane ,,

 • Postime: 6973
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#1610 ne: 26-06-2005, 20:46:46
...trilluar kur s'kanë mundur...

 • Postime: 6975
 • Karma: +6/-12

#1611 ne: 26-06-2005, 20:52:19
te ballafaqohen me Zotin e vertet,,

 • Postime: 6973
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#1612 ne: 26-06-2005, 20:54:04
...dhe me pyetjet për të cilat s'kishin përgjigje... :P

 • Postime: 6975
 • Karma: +6/-12

#1613 ne: 26-06-2005, 21:03:03
erdhi zoti i rejshem ,dhe iu dha pergjigje atyre pyetjeve

 • Postime: 1556
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#1614 ne: 26-06-2005, 21:05:38
qe kishin...apo akome sishin te  ^o)

 • Postime: 6975
 • Karma: +6/-12

#1615 ne: 26-06-2005, 21:13:07
sigurt ne pyetjet ,po edhe ne pergjigjet qe moren,nga zoti i rejshem,,keshtu

 • Postime: 6973
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#1616 ne: 26-06-2005, 21:15:13
...ata nisën të thonë se dikush i di ato... ^o)

 • Postime: 1556
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#1617 ne: 26-06-2005, 21:18:34
e pik maroi  :P. por machori sishte i kenaqur kaq sepse  :-[ lol

 • Postime: 6975
 • Karma: +6/-12

#1618 ne: 26-06-2005, 21:23:00
e njihte krijuesin e vertet,dhe keshtu machori vazhdon te mos jet i kenaqur,,,

 • Postime: 6973
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#1619 ne: 26-06-2005, 21:26:03
...ngaqë e njeh edhe atë që do ta shkatërrojë këtë... :P

 • Postime: 1556
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#1620 ne: 26-06-2005, 21:28:21
haha sepse donte :P por sineri, me ate avantar aq te bukur loool

 • Postime: 6975
 • Karma: +6/-12

#1621 ne: 26-06-2005, 21:35:47
 sa qe kur e shiqoj me vjen te vrapoj :P

 • Postime: 6973
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#1622 ne: 27-06-2005, 06:57:47
...pas tij dhe ta puthi njherë... :P

 • Postime: 403
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#1623 ne: 27-06-2005, 09:46:31
......e ti them ke kujdes,se xhani po kercen shume larg....

 • Postime: 403
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#1624 ne: 27-06-2005, 09:50:29
.....temes,sikur nuk po i pelqen ajo qe po bisedojme,apo.....

Temat e fundit