Telefoni prish! - 66 - Lojra

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Telefoni prish!

Telefoni prish!

· 2430 · 80159

 • Postime: 403
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#1625 ne: 27-06-2005, 09:51:29
....ndoshta nuk e beson fare ate,e keto fjale i duken......

 • Postime: 6973
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#1626 ne: 27-06-2005, 13:05:14
...diçka që nuk i pëlqen...


Kujdes...mos shkruaj radhazi, priti të tjerët që të shkruajnë në ndërkohë.
Besoj që e ke vërejtur që shumica shkruajnë vetëm një postim e mandej të tjerët.

 • Postime: 3703
 • Karma: +3/-2
 • Gjinia: Femer

#1627 ne: 27-06-2005, 13:42:22
....keshtu qe te gjithe zeristet vendosen qe nje dite....

 • Postime: 1556
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#1628 ne: 27-06-2005, 14:49:24
.... te shkojn te elektra per nje fest e cila..........  :P
« Editimi i fundit: 27-06-2005, 15:57:33 nga xhan-xhan »

 • Postime: 776
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#1629 ne: 27-06-2005, 15:42:08
ishte pregatitur maximalisht per ket ..

eej qa dmth FIST ?  :O

 • Postime: 3703
 • Karma: +3/-2
 • Gjinia: Femer

#1630 ne: 27-06-2005, 15:46:07
...keshtu qe as Elektra spo dinte cka eshte fist ^o) :O

 • Postime: 776
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#1631 ne: 27-06-2005, 15:47:08
mirepo ata gjithnje e me shum kishin deshir t shkonin te elektra ..

 • Postime: 3703
 • Karma: +3/-2
 • Gjinia: Femer

#1632 ne: 27-06-2005, 15:48:36
....keshtu qe u nisen ne Party qe po organizonin Karamelu dhe Elektra.... ;)

 • Postime: 776
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#1633 ne: 27-06-2005, 15:54:36
per t cilen skishte mbetur kush pa degjuar sepse ato dyja...

 • Postime: 1556
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#1634 ne: 27-06-2005, 15:59:38
jan si zemra....qekeshtu vendosa dhe une te marr avionin nga angli te shkoj ne kosove sepse :P
P.S fest i meant haha LOL sorry it was a mistake  :( am i furgiven 

 • Postime: 776
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#1635 ne: 27-06-2005, 16:02:48
sepse t merrje pjes n at party do t thoshte t takoheshe me  eliten e shoqris shiptare

duke u nisur nga vet kto dyja karamelu dhe elektra..
 dhe keshtu xhan-xhan

 • Postime: 6975
 • Karma: +6/-12

#1636 ne: 27-06-2005, 18:11:39
ra ndashni  te zi me irenis ,,

 • Postime: 6973
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#1637 ne: 27-06-2005, 20:39:26
...dhe Karamelu ra në dashuri të kuqe me Machorin... :P

 • Postime: 1556
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#1638 ne: 28-06-2005, 07:22:19
 LOL

qe kishin veshur disa rroba te cuditshme sepse ato jan  ^o)  :P

 • Postime: 3703
 • Karma: +3/-2
 • Gjinia: Femer

#1639 ne: 28-06-2005, 09:43:03
....goca te mira dhe misterioze...... :P

 • Postime: 6975
 • Karma: +6/-12

#1640 ne: 28-06-2005, 16:29:47
po bre aq misserioze sa qe,, :P

 • Postime: 403
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#1641 ne: 30-06-2005, 10:12:11
...smund ti shikosh dy here,sepse...

 • Postime: 1293
 • Karma: +1/-1
 • Gjinia: Femer

#1642 ne: 30-06-2005, 10:15:05
zhduken aq shpejt sa 1 yll pas 1 nate me re, dhe...

 • Postime: 403
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#1643 ne: 30-06-2005, 10:20:19
...dhe humben aq shpejt sikur ato te ishin.....

 • Postime: 3703
 • Karma: +3/-2
 • Gjinia: Femer

#1644 ne: 30-06-2005, 11:41:23
.....fantazma LOL por te kendshme ne pamje dhe zemermira....

 • Postime: 183
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#1645 ne: 01-07-2005, 04:50:30
.....brenda ne thellesin e shpirtit te tyre.....

 • Postime: 1908
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#1646 ne: 01-07-2005, 05:04:56
te plagosur  :( nga djemte mashtrues dhe..........

 • Postime: 1293
 • Karma: +1/-1
 • Gjinia: Femer

#1647 ne: 03-07-2005, 12:19:38
pa shpirt qe lozin me ndjenjat e cupave qe.... :D :D

 • Postime: 1908
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#1648 ne: 04-07-2005, 04:21:24
jane lozonjare :), por djemte jane maskarenj  :@ dhe................ .........

 • Postime: 403
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#1649 ne: 04-07-2005, 10:26:17
...dhe ne krahasim si duhet te jene,jane shume te mire,sepse emrat lypin......

Temat e fundit