Telefoni prish! - 68 - Lojra

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Telefoni prish!

Telefoni prish!

· 2430 · 78273

 • Postime: 1908
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#1675 ne: 15-07-2005, 06:01:16
keshtu qe ne do behemi me shume se shoke, por vajza u kthye dhe i tha: ...............

 • Postime: 1469
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#1676 ne: 15-07-2005, 07:24:41
   :-[ :-[ :-[    se di....

 • Postime: 1908
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#1677 ne: 15-07-2005, 09:50:27
 :-[ une nuk mundem, sepse jam e lidhur me.....

 • Postime: 1469
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#1678 ne: 15-07-2005, 09:59:56
  :-[shtepin dhe familjen, duhet ta pyes babushin me se pari mandej....

 • Postime: 1908
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#1679 ne: 15-07-2005, 10:01:01
te jap nje pergjigje perfundimtare, por djali ................... ........

 • Postime: 1469
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#1680 ne: 15-07-2005, 10:05:15
 insistonte edhe me tej vajza te jet me qendrim te saj ne lidhje me....

 • Postime: 1908
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#1681 ne: 15-07-2005, 10:06:11
me problemet e jetes (ia futa kot) por ................

 • Postime: 1469
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#1682 ne: 15-07-2005, 10:08:26
 ( hahahahahahahaha) ajo ishte aq e padjallezuar sa qe per nje moment filloi te ndjen....

 • Postime: 1908
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#1683 ne: 15-07-2005, 10:08:59
te ftohte, por djali hoqi menjehere xhaketen dhe ia .............

 • Postime: 1469
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#1684 ne: 15-07-2005, 10:11:35
 mbeshtolli supet e njoma te vajzes, dhe ia dhuroi nje te puthur ne ball duke nenkuptuar....

 • Postime: 1908
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#1685 ne: 15-07-2005, 10:12:02
qe ishin miq te mire per...............

 • Postime: 1469
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#1686 ne: 15-07-2005, 10:14:37
 deshiruar se miqesia e tyre do te zgjas po aq sa do te zgjas edhe sa....

 • Postime: 1908
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#1687 ne: 15-07-2005, 10:15:18
mund te zgjase edhe me shume se c'e kishin imagjinuar ato te zgjaste por ne fakt ajo zgjati............. ... :P

 • Postime: 1469
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#1688 ne: 15-07-2005, 10:17:05
 ( gjer sa te perfundoj orari im i punes hahahaha), per te mos perfunduar......

 • Postime: 1908
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#1689 ne: 15-07-2005, 10:17:34
kurreeeeeeeeeeeeeee eeeeeeee dhe ata u .............

 • Postime: 1469
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#1690 ne: 15-07-2005, 10:24:36
     perqendruan ne veten e  tyre perball sfidave te jetes se bashku me dashurin qe i percillte per njerezimin dhe......

 • Postime: 1908
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#1691 ne: 16-07-2005, 03:24:59
dhe njeri-tjetrin, kaloi kohe e gjate por ata e kishin vendosur te ................... ........

 • Postime: 776
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#1692 ne: 17-07-2005, 18:54:48
te iknin dhe tani me skishe kthin per ta sepse njerzit q lan pas ishin...

 • Postime: 1469
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#1693 ne: 18-07-2005, 02:18:30
me shum lakmi per qiftin e perkryer dhe ......

 • Postime: 1908
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#1694 ne: 18-07-2005, 03:26:56
donin ti benin keq atyre qe te ndaheshin nga..............

 • Postime: 1469
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#1695 ne: 18-07-2005, 03:51:30
 ajo gjendje, sepse frikoheshin qe ajo perkryeshmeri nuk do te zgjaste perjetesisht sepse.........

 • Postime: 1908
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#1696 ne: 18-07-2005, 07:27:21
ASGJE E BUKUR NUK ZGJAT PERGJITHMONE DHE ATO E DININ.............. ...
  (sa e zgjatem, dilni ne teme :@ )

 • Postime: 1469
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#1697 ne: 18-07-2005, 07:51:45
 se do kete ngecje ne kete drejtim, sepse gjerat kishin hyr aq thelle, sa qe lirisht dikush mund te perdorte rastin si teme per te shkruar .........

 • Postime: 1908
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#1698 ne: 18-07-2005, 07:53:00
 :O :O   per te shkruar rreth se ardhmes se ........... :P (futja kot)

 • Postime: 1469
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#1699 ne: 18-07-2005, 07:54:51
    brishte te nje rasti te tille, pasi qe ......

Temat e fundit