Telefoni prish! - 70 - Lojra

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Telefoni prish!

Telefoni prish!

· 2430 · 74206

 • Postime: 1908
 • Gjinia: Femer

#1725 ne: 18-07-2005, 09:51:12
 Jojo: ishte ora 1 e drekes ora kur vjen uji, dhe ato e shuajten zjarrin por ishte teper vone :(

 • Postime: 776
 • Gjinia: Femer

#1726 ne: 18-07-2005, 10:03:36
tani m televizioni ishte djegur... :(...

 • Postime: 1469
 • Gjinia: Mashkull

#1727 ne: 18-07-2005, 10:05:54
 dhe telenovela kishte shkuar ne ......

 • Postime: 1908
 • Gjinia: Femer

#1728 ne: 18-07-2005, 10:07:00
 :( spital, sepse ishte djegur shume dhe kishte plage te renda ne................. ...... LOL

 • Postime: 776
 • Gjinia: Femer

#1729 ne: 18-07-2005, 10:07:59
ne pjesen e siperme t gishtit t vogel t kembes se majt :(.. keshtu q monster girl...

 • Postime: 1908
 • Gjinia: Femer

#1730 ne: 18-07-2005, 10:09:39
si magjistare qe eshte e sheroi dhe ai................. . ^o)

 • Postime: 776
 • Gjinia: Femer

#1731 ne: 18-07-2005, 10:11:17
me nuk kishte as nj shenj t vogel n pjesen e siperme t gishtit t vogel tkembes s majt :)... dhe johnny..

 • Postime: 1908
 • Gjinia: Femer

#1732 ne: 18-07-2005, 10:12:17
s'eshte johnny :( dhe black blooded gurl

 • Postime: 776
 • Gjinia: Femer

#1733 ne: 18-07-2005, 10:13:18
dhe black blooded gurl a.k.a karamelu :P shkoi per ta vizituar vajzen.. mirpo qfar t sho.. me t hyr brenda ishte nj ...

 • Postime: 1908
 • Gjinia: Femer

#1734 ne: 18-07-2005, 10:23:19
ishte nje ujk i madh sa nje................ ................... ........
po iki une  :pafshim

 • Postime: 776
 • Gjinia: Femer

#1735 ne: 18-07-2005, 10:24:05
sa nj mace :O dhe keshtu...

okej kalo mir :)

 • Postime: 1469
 • Gjinia: Mashkull

#1736 ne: 18-07-2005, 10:38:18
ujku u detyrua qe te ik, sa po e pa monster girl......

 • Postime: 6975

#1737 ne: 18-07-2005, 18:26:20
ketu mbaron tema :P

 • Postime: 1908
 • Gjinia: Femer

#1738 ne: 19-07-2005, 03:47:18
ketu fillon perseri
sapo pa monster girl ia mbathi vrapit nga frika sepse ajo dukej shume..............

 • Postime: 1469
 • Gjinia: Mashkull

#1739 ne: 19-07-2005, 03:53:05
 shum engjellore, dhe ujku si ujk, nuk ishte mesuar te shihte dicka te tille, dhe aty kishte mbetur......

 • Postime: 1908
 • Gjinia: Femer

#1740 ne: 19-07-2005, 04:01:17
brenda nje grope ku ra :( ujku filloi te qante por prane i erdhi kesulkuqja dhe ................:P

 • Postime: 1469
 • Gjinia: Mashkull

#1741 ne: 19-07-2005, 04:16:40
 deshi qe ti afrohej, po ujku .......

 • Postime: 1908
 • Gjinia: Femer

#1742 ne: 19-07-2005, 04:17:22
hapi gojen e tij te madhe dhe e kafshoi ne.............

 • Postime: 1469
 • Gjinia: Mashkull

#1743 ne: 19-07-2005, 04:19:16
 Kesule, ju hapareshen floket kesulkuqes, i mbeti kesula ne goje ujkut dhe .......

 • Postime: 1908
 • Gjinia: Femer

#1744 ne: 19-07-2005, 04:20:07
kesulkuqja mori piperin dhe ia hodhi ne ...............

 • Postime: 1469
 • Gjinia: Mashkull

#1745 ne: 19-07-2005, 04:21:46
  fytyre,  ujkut i erdhi nje e teshurrrrrrr Apqyyy aaaaaaaaaapqyyyyyyy yyyy.........

 • Postime: 1908
 • Gjinia: Femer

#1746 ne: 19-07-2005, 04:23:16
kesulkuqja u tremb shume dhe thirri zogjte qe ta ndihmonin

 • Postime: 1469
 • Gjinia: Mashkull

#1747 ne: 19-07-2005, 04:25:37
  Por kot, spese qe te gjith zogjet ishin friksuar nga e teshura e ujkut dhe.......

 • Postime: 1908
 • Gjinia: Femer

#1748 ne: 19-07-2005, 04:33:12
kishin fluturuar lart ne qiell dhe ishin afruar aq shume prane diellit sa.................

 • Postime: 1469
 • Gjinia: Mashkull

#1749 ne: 19-07-2005, 04:37:43
 qe kishin penguar rrezet e tij qe te rrezonin kesulkuqen pa kesule dhe me.......

Temat e fundit