Telefoni prish! - 72 - Lojra

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Telefoni prish!

Telefoni prish!

· 2430 · 78238

 • Postime: 1908
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#1775 ne: 24-07-2005, 03:02:02
se shqiperise e cila na edukoi qe te .................

 • Postime: 83
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#1776 ne: 24-07-2005, 06:15:38
fuksojme sa te na jepet rasti... ^o)

 • Postime: 1908
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#1777 ne: 25-07-2005, 03:31:42
njeri-tjetrin. keshtu shqiptaret u bene..............

 • Postime: 312
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#1778 ne: 25-07-2005, 12:27:08
shum te menqur dhe i kapen armet në dor dhe...

 • Postime: 6975
 • Karma: +6/-12

#1779 ne: 25-07-2005, 20:07:01
filloi loja fshehurazi,,,,

 • Postime: 1908
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#1780 ne: 26-07-2005, 03:31:40
machori u fsheh pas nje miu, kurse MONSTER girl u fsheh ................... ....

 • Postime: 312
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#1781 ne: 26-07-2005, 04:44:11
pas machorit, dhe në fund erdhi...

 • Postime: 1908
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#1782 ne: 26-07-2005, 04:54:00
spider e cila u fsheh pas MONSTER girl dhe pas saj erdhi ................

 • Postime: 312
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#1783 ne: 26-07-2005, 05:26:35
babadimri dhe na pruni ka nje dhurat dhe...

 • Postime: 1469
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#1784 ne: 26-07-2005, 05:50:33
 na gezoi pamase, mebetem te habitur dike shikuar  Monster Girl dhe Spider, sejcila me e ........

 • Postime: 1908
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#1785 ne: 26-07-2005, 05:53:45
shemtuar se tjetra LOL :P pastaj sensitiv vendosi te ...........

 • Postime: 1469
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#1786 ne: 26-07-2005, 06:01:39
    Jojo: Jojo: :@, gezohet se bashku me to per dhuratat e ........

 • Postime: 312
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#1787 ne: 26-07-2005, 10:54:05
e babadimrit dhe pastaj ne i dhuruam...

 • Postime: 7991
 • Karma: +18/-8
 • Gjinia: Femer

#1788 ne: 26-07-2005, 12:17:04
nje cope buke misri ...se ne familje varfer ne ate kohe nuk kishim  biskota...ai e mori qeshi dhe u nis.....

 • Postime: 403
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#1789 ne: 26-07-2005, 12:30:53
.....u nise per ne shtepi te vet,duke menduar ........

 • Postime: 312
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#1790 ne: 26-07-2005, 12:56:27
sa zemër mir jan keto shqiptaert por pse...

 • Postime: 403
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#1791 ne: 26-07-2005, 12:58:23
...por pse sna njohin tjeret si te tille,se ne.........

 • Postime: 312
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#1792 ne: 26-07-2005, 13:01:55
ne e dim edhe alfabetin permendesh dhe...

 • Postime: 403
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#1793 ne: 26-07-2005, 13:07:08
...dhe jemi aq talent saqe.........

 • Postime: 312
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#1794 ne: 26-07-2005, 13:54:42
askush smundet të na kaloj ne gjdo fush ...

 • Postime: 223
 • Karma: +0/-0

#1795 ne: 26-07-2005, 18:14:33
futbolli,tenisi,bagetisi,formula 1,formula 2 o ju fusha te gjera,me lule

 • Postime: 6975
 • Karma: +6/-12

#1796 ne: 26-07-2005, 18:31:18
o ju Lisa te gjate ju kam ndermend dite e nate,,

 • Postime: 1908
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#1797 ne: 27-07-2005, 03:25:42
dhe ju bregore bukuroshe ..............e ju lumenj te kulluar   ................... .

 • Postime: 363
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#1798 ne: 27-07-2005, 06:07:09
...pas gjithe ketyre ekskurzioneve dikush duhet me ju pastruar....... ;)

 • Postime: 1908
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#1799 ne: 27-07-2005, 06:32:54
kepucet qe jane bere gjithe pluhur dhe ..............

Temat e fundit