Telefoni prish! - 73 - Lojra

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Telefoni prish!

Telefoni prish!

· 2430 · 80373

 • Postime: 1469
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#1800 ne: 27-07-2005, 06:57:30
 balte te memedheut, qe aq shum e ........

 • Postime: 1908
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#1801 ne: 27-07-2005, 08:23:00
embel, me e embel se mjalta dhe se .............

 • Postime: 6975
 • Karma: +6/-12

#1802 ne: 27-07-2005, 10:46:14
ketu mbaron tema :P

 • Postime: 125
 • Karma: +0/-0

#1803 ne: 27-07-2005, 12:41:18
Atdhe... Ku jam rritur jam shkolluar, ku asgje nuk kam mesuar
Atdhe... Ku kam hargjuar dhe rinin, duke ruajtur bagetine

Vicki

 • Postime: 312
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#1804 ne: 27-07-2005, 14:09:00
dhe tani që dola ne gyrbet  jam bër gati si mbret, por qka do të...

 • Postime: 1469
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#1805 ne: 28-07-2005, 02:12:24
 duhet gjith ky kuvet kur njeriu nuk ........

 • Postime: 1908
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#1806 ne: 28-07-2005, 03:30:48
di te udheheqe veten e vet :P ,.......................

 • Postime: 1469
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#1807 ne: 28-07-2005, 03:34:20
 dhe qe te harroj ti thot shpirtit te till si Monster girl " URIME ditelindjen" dhe......

 • Postime: 1908
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#1808 ne: 28-07-2005, 03:35:17
:D dhe mund ta uroje ne temen qe ka hapur stallone per te, por sensitiv vendosi te .............

 • Postime: 1469
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#1809 ne: 28-07-2005, 03:38:51
 thot ne kete ambient dhe ne kete menyre, qe me se paku e priste monster girl ta ......

 • Postime: 1908
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#1810 ne: 28-07-2005, 03:41:53
falenderonte, dhe ajo e falenderoi shume dhe i dha nje :puth ................... .

 • Postime: 1469
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#1811 ne: 28-07-2005, 03:43:00
 te tille, sa qe u nenkuptua qe...... ;)

 • Postime: 1908
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#1812 ne: 28-07-2005, 03:44:13
QE ATA TE DY ISHIN SHOKE TE MIRE DHE .................

 • Postime: 1469
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#1813 ne: 28-07-2005, 03:47:34
 qe ia deshironin mirësin e ,.........

 • Postime: 1908
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#1814 ne: 28-07-2005, 03:49:17
njeri-tjetrit, por miqesine e tyre e prishi............. . :P

 • Postime: 1469
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#1815 ne: 28-07-2005, 03:50:59
 :@ :@, e njejta situate qe edhe e  ndertoi ne...... :@

 • Postime: 1908
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#1816 ne: 28-07-2005, 03:57:03
ahahahhahahahaha ne fillim, po sensitiv u nevrikos shume :@ dhe ............. :(

 • Postime: 1469
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#1817 ne: 28-07-2005, 03:58:52
 e hutoi menyra e te shprehurit te saj sa qe .......

 • Postime: 1908
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#1818 ne: 28-07-2005, 04:00:27
sa qe u be gati te ................... ..... :@

 • Postime: 3079
 • Karma: +22/-4
 • Gjinia: Femer

#1819 ne: 28-07-2005, 04:18:24
... tja hjeke nje dajak monster girl-it :P por nderhyri Enea :D dhe ......

 • Postime: 1908
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#1820 ne: 28-07-2005, 04:19:46
e shpetoi nga dajaku :O, por ..............

 • Postime: 3079
 • Karma: +22/-4
 • Gjinia: Femer

#1821 ne: 28-07-2005, 04:23:22

......sensitive su qetesua fare perkundrazi u nervikos me shume dhe ....


(ah more dreqe eshte desht te thuash se tu bashkangjita dhe e shkatrum sensitive-n LOL)

 • Postime: 1469
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#1822 ne: 28-07-2005, 04:25:38
  filloi te qeshet aq shum sa qe ajo ndjenj e pershkruar e nervozez u zhduk sa qel e mshel syte, e tere kjo per ........

 • Postime: 1908
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#1823 ne: 28-07-2005, 04:25:41
vendosi qe per momentin te largohej sa te qetesohej pak, pastaj............. ...

p.s.(joooo se eshte cun i mire :D )

 • Postime: 3079
 • Karma: +22/-4
 • Gjinia: Femer

#1824 ne: 28-07-2005, 04:28:34
... Enea pregatiti bashk me monster nje kafe dhe ..... :D


Temat e fundit