Telefoni prish! - 74 - Lojra

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Telefoni prish!

Telefoni prish!

· 2430 · 80361

 • Postime: 1469
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#1825 ne: 28-07-2005, 04:28:38
  nuk pati zgjedhje tjeter dhe u desh te qeshet prap, kur e ndjeu qe jan dy fronte ne te cilat ia vlen te flite dhe te ...........

 • Postime: 3079
 • Karma: +22/-4
 • Gjinia: Femer

#1826 ne: 28-07-2005, 04:35:42
... ulet bashk me to qe ta shijonte kafen .... ;)

 • Postime: 1908
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#1827 ne: 28-07-2005, 04:41:33
qe kishte pergatitu enea, kafja i shijoi shume dhe ................... .:D

 • Postime: 3079
 • Karma: +22/-4
 • Gjinia: Femer

#1828 ne: 28-07-2005, 04:43:43
... mbasi u qetesuar pyeti :"a ke gatuar e dashura shoqe Monster nje Torte per ditlindjen tende?" .... :D

 • Postime: 1908
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#1829 ne: 28-07-2005, 04:48:06
:( por MONSTER nuk di te gatuaje, prandaj i lutet sensitiv te gatuaje nje torte per ...........

 • Postime: 3079
 • Karma: +22/-4
 • Gjinia: Femer

#1830 ne: 28-07-2005, 04:51:26
... gjith shoqerine qe ishin te ftuar te marin pjese ne kete Party .... ;)

 • Postime: 1469
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#1831 ne: 28-07-2005, 05:19:11
 Por se pari do te duhet te dihet shija e  monster girl se me se, si, sa hargj te preferonte per embelsi qe do e  dhuronte nje e till ne kete......

 • Postime: 1908
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#1832 ne: 28-07-2005, 05:26:37
feste te mahnitshme, dhe monster i tha qe torten e pelqente me peta dhe me luleshtrydhe ................

 • Postime: 1469
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#1833 ne: 28-07-2005, 05:30:53
  si perberje kryesore, por mbeti te kujtohet se cfar zbukurimi(shllag) duhet ti vehet .........

 • Postime: 1908
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#1834 ne: 28-07-2005, 05:53:35
dua cokollate : thote monster girl dhe ...........

 • Postime: 1469
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#1835 ne: 28-07-2005, 05:55:08
 deshira e saj mbeti te plotesohet sapo..........

 • Postime: 1908
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#1836 ne: 28-07-2005, 06:01:20
sensitiv te klikoje mbi ................ :P

 • Postime: 312
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#1837 ne: 28-07-2005, 06:53:34
monster girl dhe pastaj ajo u nda ...

 • Postime: 1469
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#1838 ne: 28-07-2005, 06:55:36
nga shoqerimi per momentin dhe sapo shtypi tastierin ENTER, pasi qe eshte identifiku ne komjuterin e saj, kur e sheh qe vet Monster Girl eshte embelsia e embelsires qe e deshiron per veten e saj dhe tere shoqerin qe e rrethon!

 • Postime: 312
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#1839 ne: 28-07-2005, 07:06:54
dhe nuk ka si sensitiv se ai nuk mendon vetem per veten e vet por edhe për shoqërin që e rrethon dhe me monster...

 • Postime: 1469
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#1840 ne: 28-07-2005, 07:10:01
  Girl filluan qe te leshojn embelsin e saj neper kete ambient qe te mund te shijojn ne te njejten menyr qe te gjith ...........
 

 • Postime: 1469
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#1841 ne: 28-07-2005, 07:19:15
 dashamiret e miresis ndersa Spider filloi ......

 • Postime: 312
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#1842 ne: 28-07-2005, 11:26:06
të fle në gjum sepse...

 • Postime: 6975
 • Karma: +6/-12

#1843 ne: 28-07-2005, 19:33:44
telefoni u prish :P

 • Postime: 312
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#1844 ne: 29-07-2005, 11:31:08
dhe se ishte e lodhur por edhe nuk kishte më shum...

 • Postime: 83
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#1845 ne: 29-07-2005, 12:23:37
...deshire ta merrte ne telefon personin ne fjale, qe kohet e fundit kishte...

 • Postime: 312
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#1846 ne: 29-07-2005, 12:30:44
treguar aq shumë perralla sa që nuk e kishte harru as...

#1847 ne: 29-07-2005, 13:02:07
as edhe nje moment te vetem...

 • Postime: 312
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#1848 ne: 29-07-2005, 13:10:12
kur flija në gjum por ...

#1849 ne: 29-07-2005, 13:17:40
kur u zgjua pa qe shume gjera nuk ishin

Temat e fundit