Telefoni prish! - 76 - Lojra

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Telefoni prish!

Telefoni prish!

· 2430 · 80372

 • Postime: 1908
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#1875 ne: 01-08-2005, 03:27:20
dhe ashtu si e ka edukuar e ema e cila .............

 • Postime: 1469
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#1876 ne: 01-08-2005, 03:30:30
 (Hem, mos po hijm llugave Monster)

 • Postime: 1908
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#1877 ne: 01-08-2005, 03:31:31
llugave????????  ^o)

 • Postime: 1469
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#1878 ne: 01-08-2005, 03:39:24
 po absh qashtu valla, qna duhet mandej telefoni i prisht i modelit te vjeter qe ......

 • Postime: 1908
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#1879 ne: 01-08-2005, 03:47:32
qe e nxorren ne ankand per ta shitur............. .....

 • Postime: 1469
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#1880 ne: 01-08-2005, 03:49:47
 sepse ashtu donte shoqeria dhe........

 • Postime: 1908
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#1881 ne: 01-08-2005, 03:50:51
dhe partia e cila na mesoi te ...............

 • Postime: 1469
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#1882 ne: 01-08-2005, 03:53:47
 mos e bezdisim askend per shkak te tekeve tona te........

#1883 ne: 01-08-2005, 04:21:31
dhe mos te cojme vetem zile...por

 • Postime: 1469
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#1884 ne: 01-08-2005, 04:34:17
 ndonjeher edhe te flasim ate qe e mendojm me ate qe......

#1885 ne: 01-08-2005, 04:40:25
mendojme se na kupton..por ja qe

 • Postime: 312
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#1886 ne: 01-08-2005, 04:44:25
sqenka e vërtet dhe qfar do ....

 • Postime: 1469
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#1887 ne: 01-08-2005, 04:46:26
 tentative per ta ndryshuar gjendjen do te ......

#1888 ne: 01-08-2005, 04:50:12
do ta bente te ndihej akoma me ...

 • Postime: 312
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#1889 ne: 01-08-2005, 04:53:18
te besdisur dhe uk do te mund te ....

#1890 ne: 01-08-2005, 04:53:52
vazhdonte nje bisede qe po kalonte kufijte e...

 • Postime: 1469
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#1891 ne: 01-08-2005, 04:54:29
   mudnesive te te shprehurit me fjale dhe vendosi qe .......

 • Postime: 312
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#1892 ne: 01-08-2005, 04:56:04
plas te qarit dhe u be...

#1893 ne: 01-08-2005, 04:56:43
nje det i madh qe nuk...

 • Postime: 1469
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#1894 ne: 01-08-2005, 04:57:32
  e afert me ndjenjat e shpirtit, te zemres dhe te .....

#1895 ne: 01-08-2005, 04:58:47
dhe te llogjikes..e cila kishte kohe qe nuk...

 • Postime: 312
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#1896 ne: 01-08-2005, 04:58:49
nuk kishte fund por ai nuk dinte as not dhe ...

 • Postime: 1469
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#1897 ne: 01-08-2005, 04:59:39
  mbahej per qafen e saj te njome si.......

#1898 ne: 01-08-2005, 05:00:36
aty u be nje lemsh i madh....dhe gjithkush shkruante cfare i vinte ne mendje....dhe cdo gje u thellua aq shume sa....

 • Postime: 1469
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#1899 ne: 01-08-2005, 05:02:42
 nuk mbahej radha e vendosur te  nje teme  mehershme qe ishin akter qe te tre anetaret......

Temat e fundit