Telefoni prish! - 77 - Lojra

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Telefoni prish!

Telefoni prish!

· 2430 · 76538

#1900 ne: 01-08-2005, 05:04:52
po dhe nga nxitimi qe te tre humben vemendjen...nuk dinin cpo benin....por..

 • Postime: 312
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#1901 ne: 01-08-2005, 05:05:07
sa qe ................... ....

 • Postime: 1469
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#1902 ne: 01-08-2005, 05:06:33
 vazhduan, sic duket te perqendrohen ne radh dhe ne rrespekt per nejri tjetrin sikur te ishin  ........

#1903 ne: 01-08-2005, 05:06:50
ata vendosen nje rradhe....e para spider i dyti sensitiv...dhe e treta mishel..dmth une...dhe vendosen ta respektojne njeri-tjetrin ...duke...

#1904 ne: 01-08-2005, 05:19:35
 u zhduken me pas....se per ku nuk e di!!!! mbase...

 • Postime: 1469
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#1905 ne: 01-08-2005, 05:20:11
   e krijuar pamjen e njeri-tjetrit vetem nepermjet menyres se  te shprehurit te mendimit dhe .......

#1906 ne: 01-08-2005, 05:21:32
sa shume e ndjen qe...

 • Postime: 1469
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#1907 ne: 01-08-2005, 05:26:35
  eshte e domosdoshme nje veprim i till qe te mund ...........

#1908 ne: 01-08-2005, 05:30:19
te krijonin opinionin e duhur....por ja ne nje moment dhe cdo gje....

 • Postime: 1469
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#1909 ne: 01-08-2005, 05:31:52
 mund te afrohet afer zemres se.......

#1910 ne: 01-08-2005, 05:34:39
sepse ajo i percepton me pare se ...

 • Postime: 1469
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#1911 ne: 01-08-2005, 05:36:56
  cilat opinione ndikojn ne gjendjen emocionale, dhe cilat duhet te trajtohen ne menyre tjeter qe te........

#1912 ne: 01-08-2005, 05:42:38
ket ate qe duhet brenda saj...dhe jo ate qe dikush mund te mendoj se....

 • Postime: 1469
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#1913 ne: 01-08-2005, 05:43:45
  eshte me e pershtatshme apo me e dashur per qefin e tij, sepse .........

#1914 ne: 01-08-2005, 05:45:12
gjithkushi flet per vete....por ja qe

 • Postime: 1469
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#1915 ne: 01-08-2005, 05:46:25
 eshte aftesia tek njeriu qe te mund te mendoj dhe te flas per tjetrin duke.......

#1916 ne: 01-08-2005, 05:49:02
mos menduar se cfare i shkakton atij....dhe padashur kthehet ne...

 • Postime: 1469
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#1917 ne: 01-08-2005, 05:49:52
 qenien e tij, dhe e personifikon te njejten gje qe e mendon per tjetrin dhe......

#1918 ne: 01-08-2005, 05:52:02
behet nje kaos i madh..nga nuk e di si do dali..por gjithmone ka nje...

 • Postime: 1469
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#1919 ne: 01-08-2005, 06:58:12
  shteg ne te cilin mbeshtetet njeriu, qe te .......

#1920 ne: 01-08-2005, 07:01:43
ben te dalesh nga situata te pakendshme.....por ne kete rast

 • Postime: 1469
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#1921 ne: 01-08-2005, 07:02:43
 nuk eshte situate e tille, por do mund te shfrytezohet qe te .........

#1922 ne: 01-08-2005, 07:08:56
te behet e tille....po ja qe jo gjithmone...

 • Postime: 1469
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#1923 ne: 01-08-2005, 07:11:50
 gjendja ecen siq e duan akteret........

#1924 ne: 01-08-2005, 07:13:30
cdo te thote akteret???

Temat e fundit