Telefoni prish! - 98 - Lojra

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Telefoni prish!

Telefoni prish!

· 2430 · 74310

  • Postime: 12743

#2425 ne: 18-06-2013, 14:53:08
telefoni ra...tring tring\

alo kush je?
................... ...heshtje
alo alo...
................... ...heshtje

telefoni mbyllet


kalojne 2 sek

tring tringggg

aloooo
.................he shtje
aloo po kush je ,pse nuk flet
.................he shtje

valle kush qe>?

  • Postime: 1445
  • Gjinia: Femer

#2426 ne: 18-06-2013, 14:58:34
......ndoshta kishin ngaterruar numrin.. hmmmmm:

  • Postime: 12743

#2427 ne: 18-06-2013, 14:59:49
ose ndoshta.....

ai degjonte ne heshtje zerin e saj te embel teksa ajo thoshte alo
e jo rralle edhe me nota te acaruara ajo donte te dinte kush ishte....por ai nuk vendoste te fliste

  • Postime: 1445
  • Gjinia: Femer

#2428 ne: 18-06-2013, 15:02:45
ajo e mbylli telefonin  me inate ..po kureshtje nuk e linte...e degjoi matane telefonit frymarjen  e tij

  • Postime: 12743

#2429 ne: 18-06-2013, 15:21:47
ai dihaste se sa ishte kthy nga vrapi qe bente cdo dite....i kalonte aq prane por ajo se shihte
iu be hije ate periudhe,....aq sa i dukej vetja transparent per cdo kend

por ate dite ai e kishte vendosur......dicka do bente

Temat e fundit