Telefoni prish! - 27 - Lojra

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Telefoni prish!

Telefoni prish!

· 2430 · 76731

 • Postime: 6973
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#650 ne: 14-05-2005, 11:18:18
...megjithatë n thelb ajo është çikë...

 • Postime: 6093
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Femer

#651 ne: 14-05-2005, 11:21:01
...mjaft e mire, e respektueshme edhe...

 • Postime: 6973
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#652 ne: 14-05-2005, 11:24:18
...kështu i falet dhe besoj që më...

 • Postime: 6093
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Femer

#653 ne: 14-05-2005, 11:36:05
...dashuron me te vertete. Ndaj une do ti...

 • Postime: 6973
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#654 ne: 14-05-2005, 11:59:16
:d ...them se e dua...

 • Postime: 6093
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Femer

#655 ne: 14-05-2005, 12:31:15
...edhe do ti ulem ne gjunje e ti bej pyetjen...

 • Postime: 6973
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#656 ne: 14-05-2005, 12:35:43
...a më don edhe ti mua apo veç po e rrej vetin... :P

 • Postime: 6093
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Femer

#657 ne: 14-05-2005, 12:45:40
Jo i thua a do te martohesh me mua...

 • Postime: 6973
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#658 ne: 14-05-2005, 12:49:05
...se më ka dalë 30-shi dhe tash... :P :P :P

 • Postime: 6093
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Femer

#659 ne: 14-05-2005, 12:50:22
...erdhi koha per tu martuar edhe...

 • Postime: 3347
 • Karma: +2/-0
 • Gjinia: Mashkull

#660 ne: 14-05-2005, 13:07:22
te shtoj rracen qe....

 • Postime: 6093
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Femer

#661 ne: 14-05-2005, 13:49:28
...kam me ty, sepse ti je...

 • Postime: 6973
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#662 ne: 14-05-2005, 13:58:19
...asi tipi që duhet të martohem bash me ty.

 • Postime: 3347
 • Karma: +2/-0
 • Gjinia: Mashkull

#663 ne: 15-05-2005, 07:46:35
ptu ptu ptu larg qoft gur e mdrut thot.....

 • Postime: 6973
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#664 ne: 15-05-2005, 09:25:03
Staloneja erdhi të ndërrojë temën se... :P

 • Postime: 1908
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#665 ne: 16-05-2005, 03:25:17
eshte me temperature, dhe.........

 • Postime: 3347
 • Karma: +2/-0
 • Gjinia: Mashkull

#666 ne: 16-05-2005, 03:39:23
stalonja i thot sinerit mos ma permen mo emrin po pat munsi vazhdo lojen se....

 • Postime: 1908
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#667 ne: 16-05-2005, 03:40:18
do te te jap nje dru te mire qe........

 • Postime: 3703
 • Karma: +3/-2
 • Gjinia: Femer

#668 ne: 16-05-2005, 05:24:35
...po flet aq bukur,por nuk te rrah ty jooooo se je djale per merak...

 • Postime: 6973
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#669 ne: 16-05-2005, 08:25:00
E dija që Stalone nuk është aq i keq...

 • Postime: 1908
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#670 ne: 16-05-2005, 08:25:43
sa duket por...........

 • Postime: 6973
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#671 ne: 16-05-2005, 08:31:06
...kur e takon Sarën bëhet...

 • Postime: 1908
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#672 ne: 16-05-2005, 08:35:34
i urte si pule dhe sineri.........

 • Postime: 6973
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#673 ne: 16-05-2005, 08:38:14
...i shikon punët e veta.

 • Postime: 3347
 • Karma: +2/-0
 • Gjinia: Mashkull

#674 ne: 16-05-2005, 09:29:02
plzzzzzzzzzzzzzz mos e beni lojen lesh arapi emrin skam qef me ma permen kush oke

Temat e fundit