Telefoni prish! - 28 - Lojra

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Telefoni prish!

Telefoni prish!

· 2430 · 79188

 • Postime: 3703
 • Karma: +3/-2
 • Gjinia: Femer

#675 ne: 16-05-2005, 11:28:27
...keshtu qe zeristet te gjithe keshtu siq jane te mire e te bute,vendosen qe nje dite...

 • Postime: 3347
 • Karma: +2/-0
 • Gjinia: Mashkull

#676 ne: 16-05-2005, 14:02:28
u marr me punet e veta dhe jo me te tjeret

 • Postime: 3703
 • Karma: +3/-2
 • Gjinia: Femer

#677 ne: 16-05-2005, 16:27:22
...dhe vendosen qe se bashku te pijne kafe.... :)

 • Postime: 6973
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#678 ne: 16-05-2005, 22:38:43
Njëri mori me 4 lugë sheqer...

 • Postime: 59
 • Karma: +0/-0

#679 ne: 17-05-2005, 00:52:36
se e ka omelsine ne gjak ndersa tjetri.....

 • Postime: 1908
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#680 ne: 17-05-2005, 03:04:56
4 luge kripe dhe ia hodhi..........

 • Postime: 3347
 • Karma: +2/-0
 • Gjinia: Mashkull

#681 ne: 17-05-2005, 06:36:31
banakieres mu ne gjoks qe....

 • Postime: 1908
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#682 ne: 17-05-2005, 06:47:02
mori nje gote me uje dhe ia hodhi ne fytyre....

 • Postime: 3347
 • Karma: +2/-0
 • Gjinia: Mashkull

#683 ne: 17-05-2005, 07:02:48
ty qe po lexon tani dhe...

 • Postime: 6973
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#684 ne: 17-05-2005, 07:37:23
....dhe po ashtu edhe ty që qëllove afër... :P

 • Postime: 3703
 • Karma: +3/-2
 • Gjinia: Femer

#685 ne: 17-05-2005, 09:55:54
...keshtu qe te gjithe filluan te qeshin.... :)

 • Postime: 6973
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#686 ne: 17-05-2005, 10:11:26
...gazi nuk kishte të ndalur... LOL

 • Postime: 3703
 • Karma: +3/-2
 • Gjinia: Femer

#687 ne: 17-05-2005, 10:58:44
.......derisa edhe kamarieri filloi te shkarravitej se qeshuri....LOL

 • Postime: 59
 • Karma: +0/-0

#688 ne: 17-05-2005, 11:01:23
pastaj erdhi Tironsi dhe tha "Cer bohet ktej?" Ika icik un dhe ju......

 • Postime: 3347
 • Karma: +2/-0
 • Gjinia: Mashkull

#689 ne: 17-05-2005, 11:03:24
me zgerdhiheni si....

 • Postime: 3703
 • Karma: +3/-2
 • Gjinia: Femer

#690 ne: 17-05-2005, 11:10:31
...llokuma me arra... ;)

 • Postime: 3347
 • Karma: +2/-0
 • Gjinia: Mashkull

#691 ne: 17-05-2005, 11:12:46
jepen per ndonje rast dmth nxirren per qerasje kur....

 • Postime: 59
 • Karma: +0/-0

#692 ne: 17-05-2005, 11:18:10
bohet nonjoni synet ose...

 • Postime: 3347
 • Karma: +2/-0
 • Gjinia: Mashkull

#693 ne: 17-05-2005, 11:28:47
ose kur ti je gati per te shku........

 • Postime: 59
 • Karma: +0/-0

#694 ne: 17-05-2005, 11:32:24
ne te semes (dmth kur po martohesh :-))) ).....sepse.....

 • Postime: 6973
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#695 ne: 17-05-2005, 11:38:17
...ky është fundi i beqarisë dhe fillimi...

 • Postime: 3703
 • Karma: +3/-2
 • Gjinia: Femer

#696 ne: 17-05-2005, 11:43:23
....i derteve te embla.....  ;)

 • Postime: 6973
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#697 ne: 17-05-2005, 11:44:23
...që më vonë bëhen edhe më të njelëmta se...

 • Postime: 3703
 • Karma: +3/-2
 • Gjinia: Femer

#698 ne: 17-05-2005, 11:48:30
.....ashtu e ka jeta..... ;)

 • Postime: 6973
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#699 ne: 17-05-2005, 11:55:50
...e ka vetëm desha të them më të njelëmta se kripa... :P

Temat e fundit