Telefoni prish! - 31 - Lojra

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Telefoni prish!

Telefoni prish!

· 2430 · 80510

 • Postime: 3703
 • Karma: +3/-2
 • Gjinia: Femer

#750 ne: 18-05-2005, 15:49:53
...por para i doli motra tjeter Elektra dhe e ndaloi... :)

 • Postime: 6973
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#751 ne: 18-05-2005, 16:10:10
...kështu që çdo gjë mbeti...
« Editimi i fundit: 18-05-2005, 16:50:59 nga Sineri »

 • Postime: 1908
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#752 ne: 19-05-2005, 03:54:08
pa levizur, derisa erdhi postieri dhe solli nje...............

 • Postime: 3347
 • Karma: +2/-0
 • Gjinia: Mashkull

#753 ne: 19-05-2005, 07:10:06
kazan rakije qe...

 • Postime: 1908
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#754 ne: 19-05-2005, 07:11:10
i beri te gjithe forumistat tape dhe.........

 • Postime: 6973
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#755 ne: 19-05-2005, 07:30:23
...disa prej tyre e bënë hallakamë...

 • Postime: 1908
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#756 ne: 19-05-2005, 07:31:38
(ca do me thene hallakame? ) me sinerin ne krye, pastaj.........

 • Postime: 6973
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#757 ne: 19-05-2005, 07:47:44
..të tjerët e bënë edhe më kështu që Saraaa...

P. S. Hallakamë = rrëmujë.

 • Postime: 1908
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#758 ne: 19-05-2005, 07:50:33
mori kova me uje te ftohte dhe ia hoshi atyre, qe te vinin ne vete, por..........

 • Postime: 6973
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#759 ne: 19-05-2005, 07:53:43
...ishte e kotë, atëherë mori një shkop...

 • Postime: 1908
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#760 ne: 19-05-2005, 07:55:09
dhe i rrahu te gjithe me rradhe, duke filluar nga sineri :P por...........

 • Postime: 6973
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#761 ne: 19-05-2005, 07:59:35
...ky arriti të ikte se ishte më pak...

 • Postime: 3347
 • Karma: +2/-0
 • Gjinia: Mashkull

#762 ne: 19-05-2005, 08:05:12
pak me i holl se shkopi dhe...

 • Postime: 6973
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#763 ne: 19-05-2005, 08:12:46
më i kthjellët se të tjerët. (pikë).

 • Postime: 1908
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#764 ne: 19-05-2005, 08:43:33
 :( si pike? mbaroi historia?te filloj nje te re une? ok
 
na ishte nje here nje vajze e vogel qe e quanin kesulkuqe sepse...........

 • Postime: 6973
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#765 ne: 19-05-2005, 08:48:44
...e kishte kësulën e kuqe... :P

P. S. Nuk thashë që mbaroi historia vetëm që ishte pikë dhe ti duhej të filloje një fjali nga fillimi në kuadër të historisë (si të duash ti). Kështu që ti fillove diçka tjetër...

 • Postime: 3703
 • Karma: +3/-2
 • Gjinia: Femer

#766 ne: 19-05-2005, 10:56:08
...Nje dite kesulekuqja kish vendosur...

 • Postime: 6973
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#767 ne: 19-05-2005, 11:04:53
..të shkonte në vizitë...

 • Postime: 3347
 • Karma: +2/-0
 • Gjinia: Mashkull

#768 ne: 19-05-2005, 11:21:38
ne amsterdam atje ku...

 • Postime: 6973
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#769 ne: 19-05-2005, 11:24:18
...ishte gjyshja e saj...

 • Postime: 3703
 • Karma: +3/-2
 • Gjinia: Femer

#770 ne: 19-05-2005, 13:45:26
.....e cila ish semure dhe Kesulekuqja duhej .....

 • Postime: 6973
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#771 ne: 19-05-2005, 13:50:22
...të shkonte t'i ndihmonte...

 • Postime: 3703
 • Karma: +3/-2
 • Gjinia: Femer

#772 ne: 19-05-2005, 13:55:42
...per ta pastruar kasollen... :P

 • Postime: 6973
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#773 ne: 19-05-2005, 13:59:09
...dhe oborrin e kapluar nga...

 • Postime: 3703
 • Karma: +3/-2
 • Gjinia: Femer

#774 ne: 19-05-2005, 14:00:25
....mbeturinat e shumeta qe ishin grumbulluar me muaj.... ^o)

Temat e fundit