Telefoni prish! - 32 - Lojra

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Telefoni prish!

Telefoni prish!

· 2430 · 78272

 • Postime: 6973
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#775 ne: 19-05-2005, 14:10:06
Kësulkuqja si punëtore që është do ta...

 • Postime: 3703
 • Karma: +3/-2
 • Gjinia: Femer

#776 ne: 19-05-2005, 14:28:33
...pastronte ashtu siq din vetem ajo kasollen e mandej do perkujdesej per....

 • Postime: 6973
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#777 ne: 19-05-2005, 14:52:24
...gjyshen e cila ishte në shtrat...

 • Postime: 3703
 • Karma: +3/-2
 • Gjinia: Femer

#778 ne: 19-05-2005, 14:58:59
...duke lenguar nga gripi.... :(

 • Postime: 6973
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#779 ne: 19-05-2005, 15:05:24
...që ishte përhapur dhe...

 • Postime: 3703
 • Karma: +3/-2
 • Gjinia: Femer

#780 ne: 19-05-2005, 15:26:55
.....ishte rrezik te perhapej edhe te forumistet.... :(

 • Postime: 6973
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#781 ne: 19-05-2005, 15:52:48
...që nuk kanë marrë vaksina... :P

 • Postime: 3703
 • Karma: +3/-2
 • Gjinia: Femer

#782 ne: 19-05-2005, 16:13:00
....kunder tetanosit.... :P

 • Postime: 6973
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#783 ne: 19-05-2005, 16:28:49
...që mund të vijë pas gripit...

 • Postime: 1908
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#784 ne: 20-05-2005, 03:32:58
keshtu qe ajo u nis per rruge. ec e ec ec e ec kur................ ......:O

 • Postime: 3347
 • Karma: +2/-0
 • Gjinia: Mashkull

#785 ne: 20-05-2005, 04:24:37
papritur ju gris fustani dhe....

 • Postime: 1908
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#786 ne: 20-05-2005, 04:31:45
doli me.........

 • Postime: 3347
 • Karma: +2/-0
 • Gjinia: Mashkull

#787 ne: 20-05-2005, 04:38:56
me benevrek te ushtarve qe.....

 • Postime: 1908
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#788 ne: 20-05-2005, 04:39:34
ishin pa lare dhe...........

 • Postime: 3347
 • Karma: +2/-0
 • Gjinia: Mashkull

#789 ne: 20-05-2005, 04:42:01
dhe skishin mrapakolb hic dhe....

 • Postime: 1908
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#790 ne: 20-05-2005, 04:45:13
dhe doli fushe, para i doli ujku dhe i tha................

 • Postime: 3347
 • Karma: +2/-0
 • Gjinia: Mashkull

#791 ne: 20-05-2005, 04:46:29
o mrapakolbin me le te shikoj ose do te ....

 • Postime: 1908
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#792 ne: 20-05-2005, 04:47:26
ha, por kesulkuqja......... ....

 • Postime: 3347
 • Karma: +2/-0
 • Gjinia: Mashkull

#793 ne: 20-05-2005, 04:48:03
preferoi te.....

 • Postime: 1908
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#794 ne: 20-05-2005, 04:48:53
te................. .............(vazhdoje ti stallone se je me i zoti per perralla)

 • Postime: 3347
 • Karma: +2/-0
 • Gjinia: Mashkull

#795 ne: 20-05-2005, 04:51:02
preferoi ti thoshte ujkut po he mer ujk ta mban tme...........

 • Postime: 1908
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#796 ne: 20-05-2005, 04:53:05
hash, dhe nxorri nga canta piperin qe tia hidhte ne sy, por................ ..

 • Postime: 3347
 • Karma: +2/-0
 • Gjinia: Mashkull

#797 ne: 20-05-2005, 04:54:59
por ujku e dinte ket perrall dhe i kishte marr masat dhe e kapi dhe .........

 • Postime: 1908
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#798 ne: 20-05-2005, 04:55:31
e hodhi ne lume........

 • Postime: 3347
 • Karma: +2/-0
 • Gjinia: Mashkull

#799 ne: 20-05-2005, 04:57:02
canten e kesulkuqes kurse kesulkuqen e ...........

Temat e fundit