Telefoni prish! - 33 - Lojra

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Telefoni prish!

Telefoni prish!

· 2430 · 80512

 • Postime: 1908
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#800 ne: 20-05-2005, 04:57:52
hodhi ne det............... :@ (do te te vras, ca do ti te them une? :@)

 • Postime: 3347
 • Karma: +2/-0
 • Gjinia: Mashkull

#801 ne: 20-05-2005, 04:59:55
dhe ketu maroi perrala e kesulkuqes qe ujku e .....

 • Postime: 1908
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#802 ne: 20-05-2005, 05:00:44
:@:@:@:@ hengri bashke me stalonen por...........

 • Postime: 3347
 • Karma: +2/-0
 • Gjinia: Mashkull

#803 ne: 20-05-2005, 05:02:02
por stalone e ngaterroi kesulkuqen me saren dhe ja hengri veshi qe....

 • Postime: 1908
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#804 ne: 20-05-2005, 05:02:45
 :( i dhembi shume dhe sara e shajti stallonen.......... ..........

 • Postime: 3347
 • Karma: +2/-0
 • Gjinia: Mashkull

#805 ne: 20-05-2005, 05:05:01
po sara sdi te shaj dhe i tha o yll po mos kafsho kaq shum me but LOL

 • Postime: 1908
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#806 ne: 20-05-2005, 05:05:54
 Jojo: sara i tha a po zhdukesh se i thashe ujkut te te ha dhe ty, nejse......... pastaj kesulkuqja vazhdoi rrugen e gjate kurse.............. .

 • Postime: 3347
 • Karma: +2/-0
 • Gjinia: Mashkull

#807 ne: 20-05-2005, 05:07:07
kurse stalone ohohoho me saren duke henger akullore LOL

 • Postime: 1908
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#808 ne: 20-05-2005, 05:08:25
saraa e hengri me lyleshtrydhe kurse stallone me hithra dhe pastaj ujku i ra rruges se shkurter dhe arriti.........

 • Postime: 3347
 • Karma: +2/-0
 • Gjinia: Mashkull

#809 ne: 20-05-2005, 05:09:41
arriti ne te ......

 • Postime: 1908
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#810 ne: 20-05-2005, 05:11:22
tatepjete, mezi hipi malin dhe arriti tek shtepia e

 • Postime: 3347
 • Karma: +2/-0
 • Gjinia: Mashkull

#811 ne: 20-05-2005, 05:13:22
e bardh qe....

 • Postime: 1908
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#812 ne: 20-05-2005, 05:14:19
ishte nje vajze shume e bukur. dhe pyeti sherbetoren: - kush eshte kjo vajze?
sherbetorja iu pergjigj>>>>>>>>>>>

 • Postime: 3347
 • Karma: +2/-0
 • Gjinia: Mashkull

#813 ne: 20-05-2005, 05:16:42
ku e di un pyte vet se ....

 • Postime: 3703
 • Karma: +3/-2
 • Gjinia: Femer

#814 ne: 20-05-2005, 06:12:12
....cila eshte,mos valle te vie turp ta pyesesh?.... :P

 • Postime: 3347
 • Karma: +2/-0
 • Gjinia: Mashkull

#815 ne: 20-05-2005, 07:41:05
i pergjigjet sherbetorja qe.....

 • Postime: 6973
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#816 ne: 20-05-2005, 07:47:38
...ajo vajzë nuk ka emër....

 • Postime: 1908
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#817 ne: 20-05-2005, 08:22:30
por ka mbiemer, dhe ujku...............

 • Postime: 6973
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#818 ne: 20-05-2005, 08:25:39
...ia hëngër atë me gjithë emrin edhe pse s'e kishte. :P

 • Postime: 3703
 • Karma: +3/-2
 • Gjinia: Femer

#819 ne: 20-05-2005, 10:31:55
Keshtu qe Kesulekuqes nuk i mbeti tjeter pos te....

 • Postime: 3347
 • Karma: +2/-0
 • Gjinia: Mashkull

#820 ne: 20-05-2005, 10:53:40
...te dorzonte  benevreket dhe,...
« Editimi i fundit: 20-05-2005, 11:29:56 nga STALoNE_TIRoNC »

 • Postime: 6973
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#821 ne: 20-05-2005, 11:13:54
...t'ia merrte prapë e të ikte...

P. S. Stalone, përcille mirë fjalinë. Ishte "të" e ti e ndërrove me "t'i".

 • Postime: 3347
 • Karma: +2/-0
 • Gjinia: Mashkull

#822 ne: 20-05-2005, 11:31:29
.. me u bo nje cik vajz e zgjuar duke ....

 • Postime: 6973
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#823 ne: 20-05-2005, 11:39:16
...vrapuar me sa fuqi kishte...

 • Postime: 3703
 • Karma: +3/-2
 • Gjinia: Femer

#824 ne: 20-05-2005, 11:41:58
....por papritmas ne rruge takoi ujkun e vjeter...

Temat e fundit