Telefoni prish! - 34 - Lojra

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Telefoni prish!

Telefoni prish!

· 2430 · 78233

 • Postime: 6973
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#825 ne: 20-05-2005, 11:42:57
...i cili ishte maskuar si dhelpër...

 • Postime: 3703
 • Karma: +3/-2
 • Gjinia: Femer

#826 ne: 20-05-2005, 11:49:36
...dhe iu paraqit Kesulekuqes me dinakeri...

 • Postime: 6973
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#827 ne: 20-05-2005, 11:54:06
...po ajo e njohu menjëherë nga...

 • Postime: 3347
 • Karma: +2/-0
 • Gjinia: Mashkull

#828 ne: 20-05-2005, 12:01:42
nga e folmja qe ....

 • Postime: 6973
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#829 ne: 20-05-2005, 12:11:47
...ka zakonisht një ujk i keq...

 • Postime: 3703
 • Karma: +3/-2
 • Gjinia: Femer

#830 ne: 20-05-2005, 12:15:29
......por ajo ishte aq e zgjuar sa qe e mashtoi ujkun shume keq duke i thene se....

 • Postime: 6973
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#831 ne: 20-05-2005, 12:19:07
...unë jam jashtëtokësore...

 • Postime: 3703
 • Karma: +3/-2
 • Gjinia: Femer

#832 ne: 20-05-2005, 12:28:18
....dhe pasojat nese me afrohesh, do te jene katastrofale per ty....

 • Postime: 6973
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#833 ne: 20-05-2005, 12:32:25
Ujku duke ditur çka janë jashtëtokësorët...

 • Postime: 3703
 • Karma: +3/-2
 • Gjinia: Femer

#834 ne: 20-05-2005, 12:34:46
...ia mbathi pyllit shpejt e shpejt...

 • Postime: 6973
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#835 ne: 20-05-2005, 12:37:49
...aq sa pas 2 sekondave Kësulkuqja më nuk e pa...

 • Postime: 3703
 • Karma: +3/-2
 • Gjinia: Femer

#836 ne: 20-05-2005, 12:39:10
...dhe tani mori fryme lirshem dhe u nis nga kasollja...

 • Postime: 6973
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#837 ne: 20-05-2005, 12:40:40
...ku e priste gjyshja...

 • Postime: 3703
 • Karma: +3/-2
 • Gjinia: Femer

#838 ne: 20-05-2005, 12:56:38
.....e cila ashtu e semure u ngrit ta priste te mbesen e saj e cila dukej e tmerruar...

 • Postime: 6973
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#839 ne: 20-05-2005, 13:08:46
...nga mendimi se ndoshta vërtet ka jashtëtokësorë... ;)

 • Postime: 3703
 • Karma: +3/-2
 • Gjinia: Femer

#840 ne: 20-05-2005, 13:14:11
...por Kesulekuqja e qetesoi duke i thene....

 • Postime: 6973
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#841 ne: 20-05-2005, 13:21:04
...se jo jo feja nuk i njeh ata...


P. S. unë e pata fjalën për Kësulkuqen por ti e ndërrove... :d

 • Postime: 3703
 • Karma: +3/-2
 • Gjinia: Femer

#842 ne: 20-05-2005, 13:29:56
....atehere qe te dyja u qetesuan dhe u perqafuan gjate....P.S.isha e ngaterruar pak ne ato caste dhe nuk mendova gjate megjithese e pashe gabimin,sorryy :-[

 • Postime: 6973
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#843 ne: 20-05-2005, 13:32:17
 ...edhe u çmallën mirë e mirë se qe sa...

 • Postime: 3703
 • Karma: +3/-2
 • Gjinia: Femer

#844 ne: 20-05-2005, 13:39:12
.....edhe filluan lotet tu dalin nga dashuria dhe malli qe kishin per njera tjetren dhe tani Kesulekuqja duhej te ikte....

 • Postime: 6973
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#845 ne: 20-05-2005, 13:41:18
...se nuk kishte shumë kohë, e prisnin...

 • Postime: 3703
 • Karma: +3/-2
 • Gjinia: Femer

#846 ne: 20-05-2005, 13:48:40
.......i dashuri saj jashta dhe nena e saj...

 • Postime: 6973
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#847 ne: 20-05-2005, 13:57:05
..në shtëpi.

 • Postime: 3703
 • Karma: +3/-2
 • Gjinia: Femer

#848 ne: 20-05-2005, 14:00:27
..atehere ajo u pershendet me gjyshen dhe u hudh ne perqafimin e te dashurit te saj qe...

 • Postime: 6973
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#849 ne: 20-05-2005, 14:05:42
...ishte hutuar duke shikuar një pëllumb në një degë...

Temat e fundit