Telefoni prish! - 35 - Lojra

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Telefoni prish!

Telefoni prish!

· 2430 · 74207

 • Postime: 3712
 • Gjinia: Femer

#850 ne: 20-05-2005, 14:11:12
...dhe tani ajo ia ktheu mendjen e hutuar atij....

 • Postime: 12234

#851 ne: 20-05-2005, 14:47:02
...dhe i tha:...

 • Postime: 3712
 • Gjinia: Femer

#852 ne: 20-05-2005, 15:13:45
.....i dashur,pse me je hutuar keshtu?.....

 • Postime: 6973
 • Gjinia: Mashkull

#853 ne: 20-05-2005, 15:15:48
Ai priste një puthje...

 • Postime: 3712
 • Gjinia: Femer

#854 ne: 20-05-2005, 15:18:28
...dhe ajo lehtas dhe ngadale iu afrua....

 • Postime: 12234

#855 ne: 20-05-2005, 15:20:04
...papritmas telefoni i cingrroi...

 • Postime: 3712
 • Gjinia: Femer

#856 ne: 20-05-2005, 15:21:51
....dhe e nderpreu puthjen e ciftit... :(

 • Postime: 6973
 • Gjinia: Mashkull

#857 ne: 20-05-2005, 15:23:51
...kështu ajo u tërhoq e u përgjigj...

 • Postime: 12234

#858 ne: 20-05-2005, 15:25:16
...nga telefoni nje ze:,,Ku mbete deri tash,,-ishte baba i vet...

 • Postime: 3712
 • Gjinia: Femer

#859 ne: 20-05-2005, 15:25:52
......dhe si dukej ne tel ishte shoqja e saj qe e ftonte ne party...

 • Postime: 12234

#860 ne: 20-05-2005, 15:31:05
...por kju ju pergjegj...

 • Postime: 6973
 • Gjinia: Mashkull

#861 ne: 20-05-2005, 15:35:53
...se do të vonohet pak...

 • Postime: 12234

#862 ne: 20-05-2005, 17:55:40
...meqe ky nuk e leshonte ate qe te...

 • Postime: 6973
 • Gjinia: Mashkull

#863 ne: 20-05-2005, 18:10:19
...nisen në party dhe kështu ngadalëdalë...

 • Postime: 12234

#864 ne: 20-05-2005, 18:18:07
...mberriten te dera e ,,klubit,, por...

 • Postime: 6973
 • Gjinia: Mashkull

#865 ne: 20-05-2005, 18:26:56
...tashmë kishte mbaruar.

 • Postime: 1908
 • Gjinia: Femer

#866 ne: 21-05-2005, 03:41:45
parate dhe duhet ti kerkonte borxh.............. .

 • Postime: 3347
 • Gjinia: Mashkull

#867 ne: 21-05-2005, 05:03:15
nje lypsi qe ishte....

 • Postime: 1908
 • Gjinia: Femer

#868 ne: 21-05-2005, 05:45:37
ulur ne trotuar duke kenduar kengen............. .

 • Postime: 3347
 • Gjinia: Mashkull

#869 ne: 21-05-2005, 06:09:35
ubu buuu si boka kyeee dhe i drejtohet.....

 • Postime: 1908
 • Gjinia: Femer

#870 ne: 21-05-2005, 06:27:10
te drejtohet ty duke te thene.............

 • Postime: 6973
 • Gjinia: Mashkull

#871 ne: 21-05-2005, 07:25:45
...paska edhe më keq se unë...

P. S. Saraaaa, përcille fjalinë e përparshme dhe lidhe si duhet.

 • Postime: 3712
 • Gjinia: Femer

#872 ne: 21-05-2005, 09:16:46
.....dhe lypesi i shkrete solli koken me habi te madhe...

 • Postime: 6973
 • Gjinia: Mashkull

#873 ne: 21-05-2005, 12:01:38
...dhe ia zgjati 17 centë...

 • Postime: 3712
 • Gjinia: Femer

#874 ne: 21-05-2005, 12:09:15
...tia jepte Kesulekuqes por ajo u skuq nga ky gjest ....
« Editimi i fundit: 21-05-2005, 13:31:44 nga Elektra »

Temat e fundit