Telefoni prish! - 36 - Lojra

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Telefoni prish!

Telefoni prish!

· 2430 · 78147

 • Postime: 6973
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#875 ne: 21-05-2005, 12:14:52
..kështu që ia dha të dashurit të vet... :P

 • Postime: 3703
 • Karma: +3/-2
 • Gjinia: Femer

#876 ne: 21-05-2005, 13:32:06
.......nje shpulle.... :P

 • Postime: 6973
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#877 ne: 21-05-2005, 13:48:49
...që e meritoi sepse ai i pafytyrë...

 • Postime: 3347
 • Karma: +2/-0
 • Gjinia: Mashkull

#878 ne: 21-05-2005, 14:12:35
kishte shku ne tualet pa lejen e saj qe....

 • Postime: 6973
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#879 ne: 21-05-2005, 14:21:11
...është dashur t'ia kërkonte para se të ikte nga lypësi...

 • Postime: 3703
 • Karma: +3/-2
 • Gjinia: Femer

#880 ne: 21-05-2005, 14:26:24
....por ajo ishte shume kokeforte... :@

 • Postime: 6973
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#881 ne: 21-05-2005, 18:34:59
..., ia ktheu paratë lypësit dhe iu drejtua djaloshit...

 • Postime: 3347
 • Karma: +2/-0
 • Gjinia: Mashkull

#882 ne: 22-05-2005, 06:11:18
po ti mer ftyr e bukur ku ishe ......

 • Postime: 6973
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#883 ne: 22-05-2005, 08:03:55
...dje që më the se ke qenë në bankë... :P

 • Postime: 3703
 • Karma: +3/-2
 • Gjinia: Femer

#884 ne: 22-05-2005, 10:36:00
.....Djali u shtang se kishte qene te nje tjeter Kesulekuqe.... :@

 • Postime: 6973
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#885 ne: 22-05-2005, 10:55:59
...tradhtia që kishte bërë e skuqi...

 • Postime: 3703
 • Karma: +3/-2
 • Gjinia: Femer

#886 ne: 22-05-2005, 10:57:15
...djalin dhe deshi ti kerkonte falje asaj,por ajo ia futi edhe nje....

 • Postime: 6973
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#887 ne: 22-05-2005, 10:59:47
...flakareshë në stilin e Vesës...

 • Postime: 3703
 • Karma: +3/-2
 • Gjinia: Femer

#888 ne: 22-05-2005, 11:02:36
....i cili stil e plandosi per toke djalin....

 • Postime: 6973
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#889 ne: 22-05-2005, 11:07:50
...dhe gjaku rrodhi...

 • Postime: 3703
 • Karma: +3/-2
 • Gjinia: Femer

#890 ne: 22-05-2005, 11:10:02
.......hundeve te djalit sa qe Kesulekuqja u tmerrua....

 • Postime: 6973
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#891 ne: 22-05-2005, 11:19:44
e u pendua që e goditi...

 • Postime: 3703
 • Karma: +3/-2
 • Gjinia: Femer

#892 ne: 22-05-2005, 11:21:14
...te dashurin e saj me te cilin ishin bashke kohe te gjate....

 • Postime: 6973
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#893 ne: 22-05-2005, 11:26:05
...kështu që mndoi se më mirë ishte ta godiste në bark...

 • Postime: 3703
 • Karma: +3/-2
 • Gjinia: Femer

#894 ne: 22-05-2005, 11:28:55
....se ndoshta veq do ia turbullonte pak zorret por nuk do ti delte gjaku... :P

 • Postime: 6973
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#895 ne: 22-05-2005, 11:32:20
Kjo është me rëndësi se unë nga gjaku...

 • Postime: 3703
 • Karma: +3/-2
 • Gjinia: Femer

#896 ne: 22-05-2005, 11:37:31
....kam frike...

 • Postime: 6973
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#897 ne: 22-05-2005, 11:41:25
...e nga turbullirat ndihem... :P

 • Postime: 3703
 • Karma: +3/-2
 • Gjinia: Femer

#898 ne: 22-05-2005, 11:43:28
....shume keq sepse kur isha e vogel njehere,nje shoqe imja....

 • Postime: 6973
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#899 ne: 22-05-2005, 11:48:21
...ishte turbulluar kur kishte parë një krokodil...

Temat e fundit