×

Test :- Zbulo vetveten ...

Test :- Zbulo vetveten ...

· 3 · 881

  • Postime: 411
  • Gjinia: Femer
·÷±±÷·‡±: Adrenalina :±‡
ne: 27-09-2010, 21:15:33
Kush ishit ne jeten tuaj te meparshme ?
Beni testin e meposhtem ne gjuhen qe preferoni dhe me te dhenat tuaja te sakta ...

http://users.telenet.be/gad/re/italiaans.html

  • Postime: 126
Lilly
#1 ne: 27-09-2010, 21:22:51
Une paskam qene mashkull.......pask am jetu ne jug perendim te Amerikes ( andaj deshira ime te vizitoj Ameriken jugore :P ) , me profesion paskam qene astrolog :D

Person i qete, gjithmone i qeshur, i turpshem, me talente kreative dhe detyra ime ne jete paska qene te zbukuroj boten :D

  • Postime: 5
Powered
#2 ne: 04-10-2010, 16:21:38
Une paskam qene kengetar , aktor dhe pakam lindur ne Ameriken Latine  :-[
 

IQ-TEST - Testi Inteligjences

Nisur nga Vendori

Postimi i fundit 25-04-2011, 21:13:15
nga Eljana
Test perqendrimi.

Nisur nga Dora

Postimi i fundit 30-04-2008, 19:53:05
nga NISA