Test :- Zbulo vetveten ... - Lojra

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Test :- Zbulo vetveten ...

Test :- Zbulo vetveten ...

· 3 · 1438

  • Postime: 410
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Femer

ne: 27-09-2010, 21:15:33
Kush ishit ne jeten tuaj te meparshme ?
Beni testin e meposhtem ne gjuhen qe preferoni dhe me te dhenat tuaja te sakta ...

http://users.telenet.be/gad/re/italiaans.html

  • Postime: 126
  • Karma: +0/-0

#1 ne: 27-09-2010, 21:22:51
Une paskam qene mashkull.......pask am jetu ne jug perendim te Amerikes ( andaj deshira ime te vizitoj Ameriken jugore :P ) , me profesion paskam qene astrolog :D

Person i qete, gjithmone i qeshur, i turpshem, me talente kreative dhe detyra ime ne jete paska qene te zbukuroj boten :D

  • Postime: 5
  • Karma: +0/-0

#2 ne: 04-10-2010, 16:21:38
Une paskam qene kengetar , aktor dhe pakam lindur ne Ameriken Latine  :-[

Temat e fundit