Test :- Zbulo vetveten ... - Lojra

×
Hyrja
Profili

Test :- Zbulo vetveten ...

Test :- Zbulo vetveten ...

· 3 · 1168

  • Postime: 410
  • Gjinia: Femer

ne: 27-09-2010, 21:15:33
Kush ishit ne jeten tuaj te meparshme ?
Beni testin e meposhtem ne gjuhen qe preferoni dhe me te dhenat tuaja te sakta ...

http://users.telenet.be/gad/re/italiaans.html

  • Postime: 126

#1 ne: 27-09-2010, 21:22:51
Une paskam qene mashkull.......pask am jetu ne jug perendim te Amerikes ( andaj deshira ime te vizitoj Ameriken jugore :P ) , me profesion paskam qene astrolog :D

Person i qete, gjithmone i qeshur, i turpshem, me talente kreative dhe detyra ime ne jete paska qene te zbukuroj boten :D

  • Postime: 5

#2 ne: 04-10-2010, 16:21:38
Une paskam qene kengetar , aktor dhe pakam lindur ne Ameriken Latine  :-[

Temat e fundit