×
Hyrja
Profili

Togfjaleshi

Togfjaleshi

· 515 · 18292

 • Postime: 1215

#500 ne: 23-09-2010, 18:35:13
drejtesia nuk zen vend

 • Postime: 411
 • Gjinia: Femer

#501 ne: 25-09-2010, 19:45:47
Forum i kendshem .

 • Postime: 1215

#502 ne: 25-09-2010, 19:56:34
mire se erdhe e dashur  :perqafim

 • Postime: 411
 • Gjinia: Femer

#503 ne: 25-09-2010, 20:07:32
Anessa e kendshme .  :lule

 • Postime: 1215

#504 ne: 25-09-2010, 20:15:20
e kendshme je vet :D :puth

 • Postime: 411
 • Gjinia: Femer

#505 ne: 27-09-2010, 19:57:47
Modesti e pakufi  :)

 • Postime: 1215

#506 ne: 27-09-2010, 22:18:33
pakufi gjera te kota :P

 • Postime: 411
 • Gjinia: Femer

#507 ne: 28-09-2010, 12:11:05
Kotesi e vlefshme  :)

 • Postime: 1215

#508 ne: 03-10-2010, 16:22:38
nuk ia di vleren dickaje qe e ke..

 • Postime: 411
 • Gjinia: Femer

#509 ne: 05-10-2010, 16:07:57
Muzike e larte.

 • Postime: 1498

#510 ne: 30-11-2010, 18:06:01
Lartesi e malit

 • Postime: 1215

#511 ne: 30-11-2010, 18:09:43
mali me debore

 • Postime: 1498

#512 ne: 30-11-2010, 18:12:45
Debora assesi nuk vjen

 • Postime: 1215

#513 ne: 30-11-2010, 18:15:51
 vjen vjen,do e sjelli xha veriu ahhahaha

 • Postime: 1498

#514 ne: 30-11-2010, 18:19:47
xha veriu e sjell vetem te "lulja dhe shega"

Temat e fundit