×

Unë filloj ju vazhdoni..

Unë filloj ju vazhdoni..

· 391 · 24386

 • Postime: 1044
 • Gjinia: Mashkull
shkenctari nr 1
#125 ne: 30-05-2006, 14:51:41
....pasi inspektuan deven dhe kalin erdhen ne perfundim se vuajne nga virusi h5n1 keshtu qe duhet ti transferojn ne bazen ushtarake area 51 per sherim keshtu qe te nesermen........

 • Postime: 329
 • Gjinia: Mashkull
kid
#126 ne: 30-05-2006, 17:41:46
moren ne tel anijen nderplanetare fluturuese ne planetin Bombville, qe te vinin alienet dhe ti conin menjehere ne baze, dhe me te mberritur aty...

 • Postime: 1044
 • Gjinia: Mashkull
shkenctari nr 1
#127 ne: 30-05-2006, 17:54:36
......filluan nje analize te hollsishme alienet ti ju benin deves dhe kalit dhe konstatuan se nuk ishin per sherim ne toke por duhet te transferohen ne planetin mars por duhej te kerkonin lejen prej bylykit dhe mamudijes sepse kto kafshe ishin.........

 • Postime: 329
 • Gjinia: Mashkull
kid
#128 ne: 30-05-2006, 18:38:34
2 kafshe, dhe jo vetem nje, plus qe ishin cift kafsheror.
Dhe pikerisht ne kete kohe, ra telefoni nga Shtepia e Bardhe ...

 • Postime: 82
 • Gjinia: Mashkull
Dardhanus
#129 ne: 30-05-2006, 19:11:22
...dhe e zgjoi George Bushin qe ishte para 50 Gazetarve ne sallen e koferences per shtyp te Shtepise se Bardhe, ku e pyeti menjehere keshilltarin e vet se çka jan duke bere keta njerz ne dhomen e tije te fjetjes. Keshilltari tha .....

 • Postime: 1044
 • Gjinia: Mashkull
shkenctari nr 1
#130 ne: 30-05-2006, 19:19:30
...zotri bush  keta jane bylyki me mumudijen kan kaluar muajin e mjaltit ketu ne ket dhome dhe neser ne mengjes do...

 • Postime: 329
 • Gjinia: Mashkull
kid
#131 ne: 30-05-2006, 21:56:32
luajne ketu nje loje qe quhet ....

 • Postime: 82
 • Gjinia: Mashkull
Dardhanus
#132 ne: 31-05-2006, 07:51:58
... çangla-mangla na ka cofë magari, e po e dini cilen loje zoti President....

 • Postime: 329
 • Gjinia: Mashkull
kid
#133 ne: 31-05-2006, 12:32:51
atëherë do të kaloni ne fazene  dytë te konkurimit, e cila është me e vështira nga të gjitha: Të mesoni te flsini pa gabime per me shume se 2 minuta, dhe ...

 • Postime: 82
 • Gjinia: Mashkull
Dardhanus
#134 ne: 31-05-2006, 13:25:26
.. te shkruani "fazën e dytë" e jo "fazene dytë" , se ky verzioni i dyte po tingllon diçka me Fazana... :P

 • Postime: 329
 • Gjinia: Mashkull
kid
#135 ne: 31-05-2006, 16:13:41
tha keshilltari, dhe pastaj shtoi:
- Mos harroni qe keto fazat jane per presidentin Bush dhe jo per 'shkrimtaret' e temave neper forume :D, keshtu qe ti Bylyk ...

 • Postime: 1044
 • Gjinia: Mashkull
shkenctari nr 1
#136 ne: 31-05-2006, 16:56:32
....derisa te recitojsh mos e shiko sekretareshen e george bushit sepse munde te denohesh me.....

 • Postime: 82
 • Gjinia: Mashkull
Dardhanus
#137 ne: 31-05-2006, 17:27:35
... kamgjik nga sekretaresha, pastaj u kthy 'shkrimtari' dhe i tha qe vetem po bente shaka per me e ba konferencen per shtyp pak më interesante dhe s'kishte mendur asgje te keqe ;), keshtu qe ...

 • Postime: 1044
 • Gjinia: Mashkull
shkenctari nr 1
#138 ne: 31-05-2006, 19:17:47
...kjo ishte nje verejtje teper e rrezikshme ku munde te vije deri lufta e tret boterore por per fate te mire gjithqka perfundoi si me mire,keshtu qe edhe mumadijes i kishte rene ne sy kjo ngjarje teper...

 • Postime: 82
 • Gjinia: Mashkull
Dardhanus
#139 ne: 01-06-2006, 10:47:40
... e komplikuar ku e shtyri Mahmudijen te ju thot shkrimtareve qe te vazhdojne me shkrimet e tyre relaksuese, se per ndryshe do t'ia marr kamgjikun Sekretareshes dhe ...

 • Postime: 329
 • Gjinia: Mashkull
kid
#140 ne: 01-06-2006, 12:21:58
do ta bejne kamxhik fluturues, nepermjet te cilit aliente do pergjonin njerzit ne telefona te instruktuar nga NSA, shprehje e cila solli nje shkarkese te madhe emocionale tek dyqani i qilimave fluturuese ne Kabul te Irakut, lajm ky qe u ntransmetua direkt nga CNN dhe nga Weather Channel.
Mirepo ...

 • Postime: 1044
 • Gjinia: Mashkull
shkenctari nr 1
#141 ne: 01-06-2006, 16:04:15
...mirpo gjat transmetimit te lajmeve erdhi nje tornado e fuqishme, e cila vjen deri te nderprerja e transmetimit te lajmeve, bushi dha urdher qe menjeher...

 • Postime: 329
 • Gjinia: Mashkull
kid
#142 ne: 01-06-2006, 16:11:56
te paralajmerohej tornadoja duke i thene "don't mess with Texas" dhe mbas kesaj, tornadoja u tremb dhe iku ne oqean, ku takoi balenen poete, e cila i tha qe moti sot dhe parashikimi per neser do transmetohen nga ...

 • Postime: 82
 • Gjinia: Mashkull
Dardhanus
#143 ne: 01-06-2006, 19:17:41
.. Aliovit (Aliens):D, te cilët kan vendosur te sjellin një Mot te klonuar me diell te ftoht ku do të ket te reshura shiu ne Sahara qe dalin nga oqeani  Grand Canyon dhe shkojnë ne drejtim te reve te kuqe, te cilat te reshura jan te perziera me bore te zeze dhe breshen te pjekur qe kan shije si airi i ngurt ne maje te fushes, dhe...

 • Postime: 329
 • Gjinia: Mashkull
kid
#144 ne: 01-06-2006, 19:19:18
pastaj, mbas shiut, do te bien fotomodele nga qielli LOL  keshtu qe...

 • Postime: 82
 • Gjinia: Mashkull
Dardhanus
#145 ne: 01-06-2006, 19:20:59
... Bylykit nuk i pëlqenin fotot me dele  :D, kërkonte disa foto te tjera ...

 • Postime: 329
 • Gjinia: Mashkull
kid
#146 ne: 01-06-2006, 19:27:26
si p.sh. foto me vica ose gomare :D, por qe te realizohej kjo duhej...

 • Postime: 1044
 • Gjinia: Mashkull
shkenctari nr 1
#147 ne: 01-06-2006, 19:32:07
...te perqafoheshin gomari me mushken por ata ishin ne planetin mars keshtu qe bushi dha urdher...

 • Postime: 329
 • Gjinia: Mashkull
kid
#148 ne: 01-06-2006, 19:35:24
qe ne menyre urgjente te marin nje foto te Fatos Nanos, meqe protagonistet kryesore ishin me Mars  LOL, dhe mbas fotos tia ...

 • Postime: 82
 • Gjinia: Mashkull
Dardhanus
#149 ne: 01-06-2006, 19:36:35
...kërkojnë Mahmudijes qe te flinte për herë të parë me Bylybashin edhe atë ne shtratin e George Bushit ne Shtepin e Bardh, por Bylykin nuk e mirrte gjumi fare :P, sepse ...