×

Unë filloj ju vazhdoni..

Unë filloj ju vazhdoni..

· 391 · 24385

 • Postime: 6926
 • Gjinia: Femer
erlehta
#25 ne: 02-05-2006, 16:13:26
....enderrimeve...v etem aty mund te gjente   ate cfare kerkonte   dhe  ecte , ecte  pa ndaluar kur papritur degjoj nje ze. Ktheu koken dhe pa......

 • Postime: 1044
 • Gjinia: Mashkull
shkenctari nr 1
#26 ne: 02-05-2006, 17:03:05
uuuuuuuuuuu e dashura ime me ne fund te gjeta .......

 • Postime: 329
 • Gjinia: Mashkull
kid
#27 ne: 05-05-2006, 21:36:29
tha ai, dhe pa mbaruar fjalen mire degjoi zilen e tmershme, qe e zgjoi prap nga gjumi dhe i prishi enderren e bukur...


:D :D

 • Postime: 2800
 • Gjinia: Femer
BabyDance
#28 ne: 05-05-2006, 22:26:41
..........ne fakt kishte enderaur dhe asgje nuk ishte reale .
Mire kaloj edhe kjo ... u zgjua nga shtrati sepse ishte djersitur edhe .... :P

 • Postime: 100
 • Gjinia: Femer
valdoente
#29 ne: 06-05-2006, 04:43:50

Menjehere shkoj ne kuzhine te marre nje gote uje..........
wiliams
#30 ne: 06-05-2006, 07:03:34
por ne çast, nje e kercitur e forte e tronditi aq shume sa i ra gota nga dora dhe u be cope-cope.çfare ishte kjo krisme e fuqishme?-Ne moment ra zilja telefonit,e mori receptorin dhe .....

 • Postime: 1044
 • Gjinia: Mashkull
shkenctari nr 1
#31 ne: 06-05-2006, 07:18:46
dhe ndegjoi nje ze goce qe tha, ju lutem aka munsi shkenctarin te ma jepni sepse e kam pa...... :D

 • Postime: 2800
 • Gjinia: Femer
BabyDance
#32 ne: 07-05-2006, 14:43:26
.... dje rruges duke kalu neper Prishtine . :D
Nderkohe e merr telefonin Shkencetari edhe ...??? :P

 • Postime: 1044
 • Gjinia: Mashkull
shkenctari nr 1
#33 ne: 08-05-2006, 21:36:11
shkenctari pergjigjet alo kush eshte :P

 • Postime: 2800
 • Gjinia: Femer
BabyDance
#34 ne: 09-05-2006, 12:09:00
Po - jam une Bleta ? :P
Edhe qka u bo me ate punen ? :P :D
wiliams
#35 ne: 09-05-2006, 12:23:02
E la per neser me duket.

 • Postime: 329
 • Gjinia: Mashkull
kid
#36 ne: 09-05-2006, 15:14:49
nderkohe te nesermen e arrestuan per trafikim droge, dhe packa se ishte keqkuptim, atij ju desh te rrinte ne burg per 10 vjet  


loool

 • Postime: 1044
 • Gjinia: Mashkull
shkenctari nr 1
#37 ne: 09-05-2006, 16:54:10
mbas 10 vite(shum bre i ke dhan a sbani ma pak aa) :P erdh dita me dale prej burgu dhe .....

 • Postime: 2800
 • Gjinia: Femer
BabyDance
#38 ne: 10-05-2006, 21:16:35
...duke dal nga dera e burgur rrojet bertiten ,, Mbylleni deren mbylleni mos e leni me dal ,,


 :D

 • Postime: 1044
 • Gjinia: Mashkull
shkenctari nr 1
#39 ne: 12-05-2006, 17:41:48
ja mbathi e shkoi drejt ne veturen e bletes dhe.......?

 • Postime: 2800
 • Gjinia: Femer
BabyDance
#40 ne: 13-05-2006, 14:59:57
...Bleta e mbylli deren e veture e ndezi veturen edhe iku shpejt e shpejt  :D pastaj ...?

 • Postime: 1044
 • Gjinia: Mashkull
shkenctari nr 1
#41 ne: 15-05-2006, 19:30:36
iken prej vendit te ngjarjes dhe shkuan ne nje vend te qete ne nje dhome te erret vetem ata dy dhe filluan ........... hmmmmm: • Postime: 2800
 • Gjinia: Femer
BabyDance
#42 ne: 16-05-2006, 01:55:59
.... filluan ti qajn hallet dhe dertet .
Nderkohe ....

 • Postime: 6926
 • Gjinia: Femer
erlehta
#43 ne: 16-05-2006, 11:29:32
.nderkohe, degjuan nje zhurme. Dolen te shihnin se cfare ishte ajo zhurme dhe pane nje .....

 • Postime: 1044
 • Gjinia: Mashkull
shkenctari nr 1
#44 ne: 16-05-2006, 13:22:20
....pane nje inkasant te rrymes qe tha duhet te paguani rrymen se perndryshe......

 • Postime: 445
 • Gjinia: Femer
tweet
#45 ne: 16-05-2006, 13:43:10
Ata i thane inkasantit se nuk ishin pronaret e asaj shtepie. Pastaj vazhduan rrugen per ne qytet per ta takuar nje njeri te rendesishem...

 • Postime: 329
 • Gjinia: Mashkull
kid
#46 ne: 16-05-2006, 19:33:38
i cili jetonte ne nje fshat qe fillonte me P dhe kishte nje kala, dhe ishte ne te dale te Tiranes ...


:p

 • Postime: 2800
 • Gjinia: Femer
BabyDance
#47 ne: 16-05-2006, 19:41:01
por rrugen nuk e dinin per ne fshat  :D :P

 • Postime: 329
 • Gjinia: Mashkull
kid
#48 ne: 16-05-2006, 20:16:41
kështu qe ndaluan ne një pikë karburanti dhe servisi te pergjithshem, dhe do mernin një harte dhe nje makine me qera, qe ti conte. Punonjesi i tha qe makinat qe kanë ata nuk shkojnë dot aty, kështu qe i dha një mushke dhe një gomar me qira, plus harten dhe...


:D

 • Postime: 2800
 • Gjinia: Femer
BabyDance
#49 ne: 17-05-2006, 10:13:39
...dhe vazhduar rruges per ne ......?