Unë filloj ju vazhdoni.. - Lojra

×
Hyrja
Profili

Unë filloj ju vazhdoni..

Unë filloj ju vazhdoni..

· 391 · 25616

 • Postime: 35
 • Gjinia: Femer

ne: 04-01-2006, 02:29:33
Tjeshtë unë e them një fjale e ju e vazhdoni nga një fjale te gjithë dhe do të bëhet një tregim.


Atë nate isha i vetmuar gjumi nuk me zinte.....
« Editimi i fundit: 02-05-2006, 11:19:56 nga Stafi »

 • Postime: 2218
 • Gjinia: Femer

#1 ne: 31-01-2006, 01:04:28
Citim nga: kaltrina(Rinna)
atë nate isha i vetmuar gjumi nuk me zinte.......

...... sepse ate dite kisha..............

 • Postime: 434

#2 ne: 18-03-2006, 16:56:31
... bere diqka te paharruar qe ...

 • Postime: 3787
 • Gjinia: Mashkull

#3 ne: 18-03-2006, 17:21:28
... me zgjoi perfytyrimet me fantastike per ...

 • Postime: 1751
 • Gjinia: Femer

#4 ne: 18-03-2006, 17:53:04
.....netet e kaluara plot pasion dhe......

#5 ne: 20-03-2006, 11:59:37
Era e flokeve te tu kur me prekin ne shiun e lagur me cmendet shume.

 • Postime: 2800
 • Gjinia: Femer

#6 ne: 22-03-2006, 07:30:38
dhe duke menduar ate nate plot gezim dhe hare plot dashuri....

 • Postime: 1044
 • Gjinia: Mashkull

#7 ne: 24-04-2006, 19:10:44
fillova ta ndjej ate ngrohtsin qe e kisha.......

 • Postime: 329
 • Gjinia: Mashkull

#8 ne: 24-04-2006, 19:36:30
e cila me vinte ngaqe krevatin e kam afer kaloriferit...


:D

 • Postime: 2800
 • Gjinia: Femer

#9 ne: 25-04-2006, 01:44:55
dhe vendosa te bej nje sy gjum  :P :D

 • Postime: 183
 • Gjinia: Mashkull

#10 ne: 25-04-2006, 04:51:42
ne gjumë rash, enderr te pash...

 • Postime: 3787
 • Gjinia: Mashkull

#11 ne: 25-04-2006, 04:56:15
...dhe zgjata doren te te prekja floket e njomur...

 • Postime: 1044
 • Gjinia: Mashkull

#12 ne: 30-04-2006, 13:56:36
ku dora kishte marr kahje tjetër vend  hmmmmm:

 • Postime: 329
 • Gjinia: Mashkull

#13 ne: 01-05-2006, 21:40:39
dhe i thashe - Per ku je nisur moj dore?


lol

 • Postime: 2800
 • Gjinia: Femer

#14 ne: 02-05-2006, 04:59:52
nderkohe degjova disa te levizura  :O :O dhe ...

 • Postime: 1044
 • Gjinia: Mashkull

#15 ne: 02-05-2006, 07:44:15
dhe e kuptova se ishte enderr :P(shum keq perfundoj  :D}

 • Postime: 2800
 • Gjinia: Femer

#16 ne: 02-05-2006, 07:46:47
nejse kaloj kjo dhe te nesermen ... :)

 • Postime: 100
 • Gjinia: Mashkull

#17 ne: 02-05-2006, 07:55:06
dhe te nesermen kur i qela syte menova qe ej afer meje ..........

 • Postime: 86
 • Gjinia: Mashkull

#18 ne: 02-05-2006, 10:21:54
ndjej ate arome te trupit te saj dhe befas

 • Postime: 329
 • Gjinia: Mashkull

#19 ne: 02-05-2006, 13:15:36
bie zilja e celularit, e cila me zgjon nga kllapia e dremitjes dhe bashke me te me prish prap enderren e dyte te asaj nate

:D

 • Postime: 1044
 • Gjinia: Mashkull

#20 ne: 02-05-2006, 13:58:34
ku per fat te keq prej asaj dite kam mbet pa celulaar ((e kam thye per muri) :@ :@

 • Postime: 244

#21 ne: 02-05-2006, 14:21:15
Gjynah qe shkencetaret te mbeten pa celular! befas ky mendim seq me mbertheu dhe zgjata doren ti dhuroja celularin........__ __>>

 • Postime: 2800
 • Gjinia: Femer

#22 ne: 02-05-2006, 14:25:02
Por i inatosur ai nuk e mori  :)

 • Postime: 1044
 • Gjinia: Mashkull

#23 ne: 02-05-2006, 14:34:17
kerkonte diqka tjeter hmmmmm:

 • Postime: 86
 • Gjinia: Mashkull

#24 ne: 02-05-2006, 15:12:46
nje pergjigje me kot nje fjale te ngrohte, dicka reale, pertej asaj endre, pertej kesaj bote qe i kalon kufijte e universit dhe niset drejt..

Temat e fundit