×

Une them qytetin ti thuaj shtetin

Une them qytetin ti thuaj shtetin

· 393 · 16992

 • Postime: 1443
 • Gjinia: Femer
Englishbee
#125 ne: 24-08-2007, 23:43:09
Braila ndodhet diku ne juglindje te Rumanise, apo jo?!

Shumë e saktë Elegance, well done! ;)

Narva gjindet ne pjesen lindore te Estonise!

Qyteti im: Achra

 • Postime: 5503
 • Gjinia: Femer
Elegance
#126 ne: 25-08-2007, 01:07:58
Pakistan.Houston (1 e lehte).

 • Postime: 1443
 • Gjinia: Femer
Englishbee
#127 ne: 25-08-2007, 13:58:56
Ke te drejte eshte shume e lehte!

Texas


Ghazni

 • Postime: 3096
 • Gjinia: Femer
Belinaa
#128 ne: 25-08-2007, 14:54:04
Afganistan

Patra

 • Postime: 5503
 • Gjinia: Femer
Elegance
#129 ne: 25-08-2007, 15:36:16
Indi.


Milan.

 • Postime: 3096
 • Gjinia: Femer
Belinaa
#130 ne: 25-08-2007, 15:44:12
Patra nuk eshte ne Indi,por eshte ne Greqi.
Milan eshte ne Itali
Hanover

 • Postime: 1443
 • Gjinia: Femer
Englishbee
#131 ne: 25-08-2007, 19:52:52
Gjermani

Kairo

 • Postime: 1580
sorelina
#132 ne: 25-08-2007, 21:33:58
Egjipti


Katmandu??

 • Postime: 1443
 • Gjinia: Femer
Englishbee
#133 ne: 26-08-2007, 11:42:25
Nepal

Georgetown?

 • Postime: 6970
 • Gjinia: Femer
kengaime
#134 ne: 26-08-2007, 11:46:23
Georgetown - Guyana diku ne Karibik e?

 • Postime: 3096
 • Gjinia: Femer
Belinaa
#135 ne: 26-08-2007, 11:48:56
Texas

Leipzig(Lajpcig)

 • Postime: 6970
 • Gjinia: Femer
kengaime
#136 ne: 26-08-2007, 11:59:31
Leipzig - Gjermani


St. Petersburg

 • Postime: 1443
 • Gjinia: Femer
Englishbee
#137 ne: 26-08-2007, 12:36:51
Georgetown - Guyana diku ne Karibik e?

Georgetown është ne veri-lindje te Australise!

St. Petersburg - Rusi

San Jose?

 • Postime: 6970
 • Gjinia: Femer
kengaime
#138 ne: 26-08-2007, 12:37:31
San Jose : SHBA, Spanje, Uruguaj ,Kolumbi etj..

 • Postime: 1443
 • Gjinia: Femer
Englishbee
#139 ne: 26-08-2007, 12:47:56
San Jose : SHBA, Spanje, Uruguaj ,Kolumbi etj..

Hahahahahaah... me pelqen kjo Kengaime!!! ;)

San Jose eshte ne Ameriken Qendrore, ne Kostarika!

Vazhdo se ti e ke radhen sepse ia ke qelluar, sepse tere keto shtete qe i ke permendur jane ne Ameriken Qendrore, pervec SHBA-se!

 • Postime: 6970
 • Gjinia: Femer
kengaime
#140 ne: 27-08-2007, 13:51:43
Malaga -

 • Postime: 1443
 • Gjinia: Femer
Englishbee
#141 ne: 27-08-2007, 14:05:16
Malaga- Spanje

Suhar?!

 • Postime: 6970
 • Gjinia: Femer
kengaime
#142 ne: 27-08-2007, 14:07:43
Suhar - Oman

Strassburg

 • Postime: 1443
 • Gjinia: Femer
Englishbee
#143 ne: 27-08-2007, 14:10:52
Strassburg- Austri

Quebec?!

 • Postime: 6970
 • Gjinia: Femer
kengaime
#144 ne: 27-08-2007, 14:11:53
Strassburg nuk eshte ne Austri e dashur

 • Postime: 1443
 • Gjinia: Femer
Englishbee
#145 ne: 27-08-2007, 14:14:02
Strassburg nuk është ne Austri e dashur

Paskam gabuar atehere, me fal, me tregon se ku eshte, pra?!

 • Postime: 6970
 • Gjinia: Femer
kengaime
#146 ne: 27-08-2007, 14:18:00
Patjeter, eshte ne France, ne kufi me Gjermanine, dhe te lutem mos kerko falje  :)

Eshte qyteti yt ne Kanada?

 • Postime: 1443
 • Gjinia: Femer
Englishbee
#147 ne: 27-08-2007, 14:25:48
Patjetër, është ne Francë, ne kufi me Gjermanine, dhe te lutem mos kërko falje  :)

Është qyteti yt ne Kanada?

E sheh, e kam ngaterruar, te falemnderit shume  :perqafim!
Po, qyteti im eshte ne Kanada.
Vazhdo tani ti...  :engjell:

 • Postime: 6970
 • Gjinia: Femer
kengaime
#148 ne: 27-08-2007, 14:29:39
Te lutem...... ;)

Sundsvall -

 • Postime: 5503
 • Gjinia: Femer
Elegance
#149 ne: 27-08-2007, 15:57:55
Suedi.


Hyesan...?!
 

Une them shtetin,ti kryeqytetin

Nisur nga deisanti

Postimi i fundit 28-04-2009, 09:42:46
nga Brentiani