×

Une them qytetin ti thuaj shtetin

Une them qytetin ti thuaj shtetin

· 393 · 17550

 • Postime: 1209
 • Gjinia: Mashkull
chekevara
#325 ne: 27-11-2007, 12:26:48
bo,bo, lash nam......

vichy?

 • Postime: 6970
 • Gjinia: Femer
kengaime
#326 ne: 28-11-2007, 11:52:56
vichy - France?

 • Postime: 1209
 • Gjinia: Mashkull
chekevara
#327 ne: 28-11-2007, 12:21:46
PO..bravo..

BREST

 • Postime: 6970
 • Gjinia: Femer
kengaime
#328 ne: 28-11-2007, 12:26:14
Te pelqen Franca e? Se nuk largohesh nga ajo ;)

Albacete?

 • Postime: 1209
 • Gjinia: Mashkull
chekevara
#329 ne: 28-11-2007, 12:39:36
Albacete-Espanja

Tripoli?

PS:me me pelqen, me pelqen.. :P, po edhe juve ju pelqenka shume Spanja! :P

 • Postime: 6970
 • Gjinia: Femer
kengaime
#330 ne: 28-11-2007, 12:43:20
Tripoli - Libi

Rabat?

Ehe, m'pelqen Spanja ;)

 • Postime: 1209
 • Gjinia: Mashkull
chekevara
#331 ne: 28-11-2007, 12:45:34
Rabat-Marok

Reps?
mishel
#332 ne: 28-11-2007, 23:49:03
Reps mos eshte andej nga rresheni? se qe eshte ne veri se lu topi!     vithkuq??

 • Postime: 1209
 • Gjinia: Mashkull
chekevara
#333 ne: 29-11-2007, 11:31:57
Bravo Mishel..-afer Rreshenit eshte, ne Mirdite..

Vithkuq-andej nga Korqa ose Erseka....?

Adriatik?

 • Postime: 129
bobonline
#334 ne: 01-12-2007, 22:52:06
durres,,,,
Mombasa?
Capkenja
#335 ne: 01-12-2007, 23:04:21
Afrike -Kenia mendoj une

Erlangen ?

 • Postime: 776
 • Gjinia: Mashkull
Dalber
#336 ne: 01-12-2007, 23:10:26
Erlangen- Gjermani

Alzamay
Capkenja
#337 ne: 01-12-2007, 23:26:37
e pe ne google ti ahahaha


Alzamay Turqi mendoj une

 • Postime: 129
bobonline
#338 ne: 01-12-2007, 23:32:37
Këtu mendoj se është me te futme, loja s'është e pastër. te gjithë bëjnë kerkime ne internet. s'ka kuptim. Kërkoj qe loja te mbyllet nga ky moment. BOB
Capkenja
#339 ne: 01-12-2007, 23:36:17
me te futme eshte ahaahaha :D

po jo se i dime ne pjesen me te madhe te tyre...

 • Postime: 3096
 • Gjinia: Femer
Belinaa
#340 ne: 03-12-2007, 19:31:36
Këtu mendoj se është me te futme, loja s'është e pastër. te gjithë bëjnë kerkime ne internet. s'ka kuptim. Kërkoj qe loja te mbyllet nga ky moment. BOB
Nese te duket qe loja s'eshte e paster dhe eshte me te futme atehere mos luaj ok

 • Postime: 129
bobonline
#341 ne: 03-12-2007, 23:57:01
Nëse te duket qe loja s'është e pastër dhe është me te futme atëherë mos luaj ok

Opsss, drejtoresha. Ke te drejte, spo luaj.

 • Postime: 129
bobonline
#342 ne: 03-12-2007, 23:59:12
Alzamay - Rusi.

Kilimangiaro?

 • Postime: 5459
 • Gjinia: Mashkull
ibraim
#343 ne: 06-12-2007, 12:08:03
pasiqonka loja me te futme... tja fus edhe une nje :P

Kilimanguaro - Tanzani

Ropalc (fshat - mesi i dynjase perndryshe :P)

 • Postime: 3003
 • Gjinia: Mashkull
Bekimi
#344 ne: 07-12-2007, 12:36:42
O byrazer, po flasim per qytete mer jahu jo per katunde. :D :D

 • Postime: 5459
 • Gjinia: Mashkull
ibraim
#345 ne: 07-12-2007, 21:04:21
po hajt mor se nmesin e gjitha etyre qyteteve patjeter me pas naj fshat :P

ti a kejt asfalt e deshte allahile LOL

qyteti Yallova

 • Postime: 6970
 • Gjinia: Femer
kengaime
#346 ne: 08-12-2007, 14:19:36
Yallova - Tuqi

Lugano -

 • Postime: 318
 • Gjinia: Mashkull
informacione
#347 ne: 08-12-2007, 15:11:03
Lugano - Zvicer
Seres

 • Postime: 6970
 • Gjinia: Femer
kengaime
#348 ne: 08-12-2007, 16:13:21
Seres - Greqi???

 • Postime: 318
 • Gjinia: Mashkull
informacione
#349 ne: 08-12-2007, 21:43:24
yes :P
Po pse nuk vazhdove.
Po them një tjetër: Johanesburg