Zig-Zag - Lojra

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Zig-Zag

Zig-Zag

· 161 · 9792

 • Postime: 28589
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

ne: 14-08-2010, 00:47:39
Nje loje e re, qe ndertohet me kode :D E di, tipike per mua se jam cik' geek dhe un' :P

Atehere, ne kete teme do te postojme ne menyre zig-zage. S'ka rendesi cfare postoni, mjafton qe njeri postim te jete majtas dhe ai qe vijon djathtas. Si arrihet kjo? E thjeshte fare. Perdorni kodin  [left][/left]  per postimin majtas dhe  [right][/right]  per postimin djathtas.
Psh:  [right]postimi djathtas[/right]  
 [left]postimi majtas[/left]
Pra kodet perkatese dhe ne mes tyre teksti i postimit.
Kodet s'eshte e nevojshme t'i shkruani me dore. Ne kutine e postimit jane butonat perkates.

 • Postime: 28589
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 14-08-2010, 00:48:46
Le te fillojme

 • Postime: 28589
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#2 ne: 14-08-2010, 00:49:12
Dhe vazhdojme :D

#3 ne: 14-08-2010, 01:15:45
Vete i shpik keto ti??? :P

 • Postime: 28589
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#4 ne: 14-08-2010, 01:40:12
I dite duke hec rruges pashe nje me biciklete qe ecte ashtu zig-zagshe dhe me erdhi ideja per temen. Mund te them qe vete e kam copyrightin :D

#5 ne: 14-08-2010, 12:31:50
Cudi, vetem majtas me bie te shkruaj une... :P

 • Postime: 27102
 • Karma: +11/-5
 • Gjinia: Mashkull

#6 ne: 14-08-2010, 16:26:03
Je e majte prandaj  :P

#7 ne: 14-08-2010, 22:26:31
ej, pse s'e bejme dhe me qender ne kte temen... :P

 • Postime: 1215
 • Karma: +69/-2

#8 ne: 14-08-2010, 22:30:48
po te jet edhe ne qender nuk do quhet zik zak por  hmmmmm: loja me gjarperin :P :P

#9 ne: 14-08-2010, 22:35:11
e kishe majtas ti mi... :D

#10 ne: 14-08-2010, 22:41:20
qyqa goce, e bone zig zagun vije te drejte... ^o) :P

 • Postime: 1215
 • Karma: +69/-2

#11 ne: 14-08-2010, 22:42:28
 :-[  :-[ cdo her keshtu ma beni ju mu :P:P

#12 ne: 14-08-2010, 22:45:15
une skam bo gjo per vete... :-[
jam e paster! :D

 • Postime: 1215
 • Karma: +69/-2

#13 ne: 14-08-2010, 22:50:02
e dija e dija po doja te te provokoja :D

 • Postime: 1498
 • Karma: +72/-2

#14 ne: 16-08-2010, 18:08:38
interesante kjo!  :D

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#15 ne: 16-08-2010, 19:32:16
Ani ke e lam muhabetin? :D

 • Postime: 2648
 • Karma: +67/-6
 • Gjinia: Mashkull

#16 ne: 18-08-2010, 12:00:39
Ne te majt pra  :P

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#17 ne: 18-08-2010, 12:40:27
Jo bre djatht.. :D

 • Postime: 1300
 • Karma: +26/-2
 • Gjinia: Femer

#18 ne: 18-08-2010, 14:57:28
Ndajeni mendjen :P

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#19 ne: 18-08-2010, 15:22:59
Djatht per mu
:D

 • Postime: 359
 • Karma: +5/-0
 • Gjinia: Femer

#20 ne: 18-08-2010, 15:26:37
                                                                                    
 qyqja sa interesant kjo

 • Postime: 28589
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#21 ne: 18-08-2010, 16:08:48
hmmmmm:

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#22 ne: 18-08-2010, 16:12:12
  :engjell:

 • Postime: 2648
 • Karma: +67/-6
 • Gjinia: Mashkull

#23 ne: 18-08-2010, 16:30:30
veq skojve  :D

 • Postime: 27102
 • Karma: +11/-5
 • Gjinia: Mashkull

#24 ne: 18-08-2010, 16:32:17
Se kuptova kete Skojve

Temat e fundit