×

Zig-Zag

Zig-Zag

· 161 · 6926

 • Postime: 23157
 • Gjinia: Mashkull
M A X
#100 ne: 06-09-2011, 01:46:09
Das  :detari bist du auf der suche :d
Naten ;)

 • Postime: 18283
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#101 ne: 06-09-2011, 13:17:41
Folni shqip...se na rreh Nore... :P :D

 • Postime: 18283
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#102 ne: 06-09-2011, 13:20:48
..nderrojme teme se koha eshte e cmuar

 • Postime: 23157
 • Gjinia: Mashkull
M A X
#103 ne: 06-09-2011, 13:29:32
Ok pra nderrojme
Cili eshte burri ideal per ty Princess?  hmmmmm:
Aty mesiper po flsnin per burrin perfekt dhe ate te duhurin

 • Postime: 18283
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#104 ne: 06-09-2011, 13:35:43
Ahh cfare muhabeti......burre ideal ska..mendoj une hmmmmm:
Por ai qe me dashuron/respekton/kupton..do ishte ok.

 • Postime: 2869
 • Gjinia: Femer
+ERELA+
#105 ne: 06-09-2011, 13:43:26
                                                                                    mendon se e ke gjetur ???

 • Postime: 18283
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#106 ne: 06-09-2011, 13:46:25
Pooo...ka vite.

 • Postime: 2869
 • Gjinia: Femer
+ERELA+
#107 ne: 06-09-2011, 13:48:40
                                                                                       me behet qejfi per ju :)

 • Postime: 23157
 • Gjinia: Mashkull
M A X
#108 ne: 06-09-2011, 13:50:57
Po mendimi yt Erela, cili eshte?

 • Postime: 18283
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#109 ne: 06-09-2011, 13:54:31
Faleminderit Erela...pergjigju dhe ti...thot ky :D

 • Postime: 2869
 • Gjinia: Femer
+ERELA+
#110 ne: 06-09-2011, 14:00:43
                                                                           mashkulli ideal nuk ekziston por mund te                                                                       quhet ideal kur i  afrohet parametrave qe                                                                       gjithsecili kerkon,difekte kemi te gjithe por                                                                         sduhet ti shikojme gjerat me lupe ;)

                                                                   dhe une e kam gjetur ;)

 • Postime: 23157
 • Gjinia: Mashkull
M A X
#111 ne: 06-09-2011, 14:12:19
Erela, ke zene te dy krahet :D
Te them dhe une mendimin tim?

 • Postime: 12746
Mishel...............
#112 ne: 06-09-2011, 14:15:56
                                                                                        ca lesh loje eshte kjo???

 • Postime: 23157
 • Gjinia: Mashkull
M A X
#113 ne: 06-09-2011, 14:23:24
Loja quhet "Zig-Zag" dhe nuk eshte pe leshi
po as prej pambuku. Ndoshta prej lije, por s'jam i sigurte :P

 • Postime: 12746
Mishel...............
#114 ne: 06-09-2011, 14:23:46
                                                                                      loje leshi mbetet gjithsesi  :P

 • Postime: 2869
 • Gjinia: Femer
+ERELA+
#115 ne: 06-09-2011, 14:24:57
LOL te marrte e mira ty :D

 • Postime: 23157
 • Gjinia: Mashkull
M A X
#116 ne: 06-09-2011, 14:25:13
Partneri ideal?
Per mua ekziston. Eshte ai/ajo qe pershtatet, ose i duhuri sic thote Summer

 • Postime: 18283
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#117 ne: 06-09-2011, 14:36:40
E majta... :P

 • Postime: 12746
Mishel...............
#118 ne: 06-09-2011, 14:39:30
                                                                    hajt mo

 • Postime: 23157
 • Gjinia: Mashkull
M A X
#119 ne: 06-09-2011, 14:48:18
Si ka mundesi qe me bie shumicen e rasteve te shkruaj majtas?
Eshte kaq jo-natyrore :D

 • Postime: 23157
 • Gjinia: Mashkull
M A X
#120 ne: 06-09-2011, 14:52:46
Ne qender e kam :P por anon pak djathtas

 • Postime: 18283
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#121 ne: 06-09-2011, 14:54:36
Ika une njehere....mos u merzisni shume per mua :d

 • Postime: 1498
Zara
#122 ne: 06-09-2011, 14:56:33
Summer  :perqafim

 • Postime: 1498
Zara
#123 ne: 06-09-2011, 14:58:36
Sa kohe e gjate u be moj

 • Postime: 1498
Zara
#124 ne: 06-09-2011, 15:04:36
Glad you're back