Zig-Zag - Lojra

×
Hyrja
Profili

Zig-Zag

Zig-Zag

· 161 · 8647

 • Postime: 26705
 • Gjinia: Mashkull

ne: 14-08-2010, 00:47:39
Nje loje e re, qe ndertohet me kode :D E di, tipike per mua se jam cik' geek dhe un' :P

Atehere, ne kete teme do te postojme ne menyre zig-zage. S'ka rendesi cfare postoni, mjafton qe njeri postim te jete majtas dhe ai qe vijon djathtas. Si arrihet kjo? E thjeshte fare. Perdorni kodin  [left][/left]  per postimin majtas dhe  [right][/right]  per postimin djathtas.
Psh:  [right]postimi djathtas[/right]  
 [left]postimi majtas[/left]
Pra kodet perkatese dhe ne mes tyre teksti i postimit.
Kodet s'eshte e nevojshme t'i shkruani me dore. Ne kutine e postimit jane butonat perkates.

 • Postime: 26705
 • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 14-08-2010, 00:48:46
Le te fillojme

 • Postime: 26705
 • Gjinia: Mashkull

#2 ne: 14-08-2010, 00:49:12
Dhe vazhdojme :D

#3 ne: 14-08-2010, 01:15:45
Vete i shpik keto ti??? :P

 • Postime: 26705
 • Gjinia: Mashkull

#4 ne: 14-08-2010, 01:40:12
I dite duke hec rruges pashe nje me biciklete qe ecte ashtu zig-zagshe dhe me erdhi ideja per temen. Mund te them qe vete e kam copyrightin :D

#5 ne: 14-08-2010, 12:31:50
Cudi, vetem majtas me bie te shkruaj une... :P

 • Postime: 27103
 • Gjinia: Mashkull

#6 ne: 14-08-2010, 16:26:03
Je e majte prandaj  :P

#7 ne: 14-08-2010, 22:26:31
ej, pse s'e bejme dhe me qender ne kte temen... :P

 • Postime: 1215

#8 ne: 14-08-2010, 22:30:48
po te jet edhe ne qender nuk do quhet zik zak por  hmmmmm: loja me gjarperin :P :P

#9 ne: 14-08-2010, 22:35:11
e kishe majtas ti mi... :D

#10 ne: 14-08-2010, 22:41:20
qyqa goce, e bone zig zagun vije te drejte... ^o) :P

 • Postime: 1215

#11 ne: 14-08-2010, 22:42:28
 :-[  :-[ cdo her keshtu ma beni ju mu :P:P

#12 ne: 14-08-2010, 22:45:15
une skam bo gjo per vete... :-[
jam e paster! :D

 • Postime: 1215

#13 ne: 14-08-2010, 22:50:02
e dija e dija po doja te te provokoja :D

 • Postime: 1498

#14 ne: 16-08-2010, 18:08:38
interesante kjo!  :D

 • Postime: 18280
 • Gjinia: Femer

#15 ne: 16-08-2010, 19:32:16
Ani ke e lam muhabetin? :D

 • Postime: 2649
 • Gjinia: Mashkull

#16 ne: 18-08-2010, 12:00:39
Ne te majt pra  :P

 • Postime: 18280
 • Gjinia: Femer

#17 ne: 18-08-2010, 12:40:27
Jo bre djatht.. :D

 • Postime: 1300
 • Gjinia: Femer

#18 ne: 18-08-2010, 14:57:28
Ndajeni mendjen :P

 • Postime: 18280
 • Gjinia: Femer

#19 ne: 18-08-2010, 15:22:59
Djatht per mu
:D

 • Postime: 359
 • Gjinia: Femer

#20 ne: 18-08-2010, 15:26:37
                                                                                    
 qyqja sa interesant kjo

 • Postime: 26705
 • Gjinia: Mashkull

#21 ne: 18-08-2010, 16:08:48
hmmmmm:

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#22 ne: 18-08-2010, 16:12:12
  :engjell:

 • Postime: 2649
 • Gjinia: Mashkull

#23 ne: 18-08-2010, 16:30:30
veq skojve  :D

 • Postime: 27103
 • Gjinia: Mashkull

#24 ne: 18-08-2010, 16:32:17
Se kuptova kete Skojve

Temat e fundit