×
Hyrja
Profili

Zig-Zag

Zig-Zag

· 161 · 8641

 • Postime: 481
 • Gjinia: Femer

#150 ne: 07-09-2011, 16:13:02
Ne anen e gabuar Nens.. :P
                                                        po mendoja te beja dicka ndryshe :P

 • Postime: 12743

#151 ne: 07-09-2011, 16:16:18
na cmendet

 • Postime: 12743

#152 ne: 07-09-2011, 16:22:06
si te shkallum... :P

 • Postime: 26690
 • Gjinia: Mashkull

#153 ne: 07-09-2011, 16:24:15
uffff

 • Postime: 12743

#154 ne: 07-09-2011, 16:25:20
                                                                                 pse kaq rende xhanem

 • Postime: 26690
 • Gjinia: Mashkull

#155 ne: 07-09-2011, 16:28:40
Se me bie te postoj vetem majtas :D

 • Postime: 12743

#156 ne: 07-09-2011, 16:50:02
                                                              dhe mua cuditerisht Djathtas...pfffffff fffffff :P

 • Postime: 4261

#157 ne: 08-09-2011, 12:33:55
Ja qe une postoj majtas iher :D

 • Postime: 12743

#158 ne: 08-09-2011, 12:34:24
                                                                                                 sa kot  ^o)

 • Postime: 18280
 • Gjinia: Femer

#159 ne: 04-10-2011, 11:51:34
Papi :D

 • Postime: 12743

#160 ne: 04-10-2011, 15:36:51
                                                                                                Culo

Temat e fundit