×

Al-Kaeda: Do përdorim armët e shfarosjes në masë

Al-Kaeda: Do përdorim armët e shfarosjes në masë

· 3 · 803

  • Postime: 27104
  • Gjinia: Mashkull
Berni
ne: 29-05-2008, 15:10:34
Burime nga agjencitë amerikane të zbulimit kanë bërë të ditur se pasuesit e Al-Kaedës po përgatiten të transmetojnë një video të re në 24 orët e ardhshme, në të cilën, u kërkohet luftëtarëve të Xhihadit, të "rrëmbejnë armët biologjike, kimike dhe bërthamore për të sulmuar Perëndimin". Xhihadistët, sipas burimeve, do të përdornin armë të tilla kundër civilëve. "Ka disa sinjalizime që kanë të bëjnë me një mesazh të ri të Al-Kaedës, që fton në përdorimin e armëve të shkatërrimit në masë, kundër civilëve", ka deklaruar zëdhënësi i FBI-së, Riçard Kolko. Por, pavarësisht mungesës së kërcënimeve konkrete, FBI ka shpërndarë një deklaratë në 18 mijë seli të agjencive të sigurisë, në të gjithë vendin, për të rritur gatishmërinë. Por, analistët e pavarur bëjnë thirrje që të mos ekzagjerohet çështja, sepse ka gjasa që videoja, të jetë një "prodhim" i mbështetësve të Al-Kaedës, e jo mesazh zyrtar i një grupi specifik.

Gazeta Shqip

  • Postime: 15
albanianstriker
#1 ne: 15-11-2008, 07:19:58
MERRU ME BUDALLALLEQE  DHE ME LOJRAT IDIOTE QE LUHEN NGA QEVERIA AMERIKANE  KETO JANE PER TE TE CORIENTUAR TY DHE MUA,TERRORIZMI ESHTE I KRIJUAR VETE NGA CIA ME QELLIM QE NE EMER TE TIJE TE TE MERREN TE DREJTAT PERSONALE NE EMER TE SIGURISE NDAJ TI.ENVER HOXHA PERDORI LUFTEN E KLASAVE, USA DHE PERENDIMI PERDOREN LUFTEN E FTOHTE QE TE RRIPNIN POPULLIN ME TAKSA SIGURIE DHE ME ZHVILLIMIN E ARMEVE QE DO PERDORESHIN PER TE KONTROLLUAR ATE POPULLSI.SE SHPEJTI PERGATITUNI PER  CHIPSA KOMPJUTERI ME RADIO FREKENCIE APO ME LISHJE SATELITI TE INJEKTOHET NE DORE,BALLE APO NEN DHEMBALLE.PO INSTALOHET TE BURGOSURVE DHE PLEQVE GJIJA PER KONTROLLINE TYRE MJEKESOR.TERRORIZMI ESHTE VETE QEVERIA QE POPULLI I PAGUAN TAKSA PER SKLLAVERIMIN E VET
nerk
#2 ne: 24-05-2009, 01:01:59
Eshte krejt e vertete qe qeveria amerikane e krijoui Alkaiden dhe me pas e perdori per te heque te drejtat e amerikaneve duke perdorur dhe shtuar armet elektronike qe jane disenjuar per te funksionuar ne menyre globale www.mindcontrol weapons.com a jeni ju i kontrolluar ne qefte se eshte e thene qe eshte globale? sigurisht kush me shume e kush me pake keto arme manipulojne trurin e njeriut pa e lejuar koshiencen e targetit te kuptoje ate eshte pothuajse ae pamundur eshte nje forruma ku jane nga e gjithe bota viktima quhet www.mindcontrolforu ms.com nje grup  afresisht prej  1000 njerezish ku jam dhe une i perfshire ne qofte se doni te shikoni per njerezit qe jane te eimlantuar me microchipe shikoni tek www.us-govenment torture.com. ka me dhjetera site dhe me miljona dokumete qe tregojne se te gjithe jemi te monitortuar dhe se madje te torturuar duke bere shendetin e nerezve ne veshtiresi te madhe  ku te gjithe keta pastaj blejne ilace ku kethehen ne fitime bilioneshe  kjo vazhdon deri ne vdeje bte prinderve tane shokeve shoqeve dhe tonen duke imituar ne menyre absolute cdo semundje duke e bere te duket ne pamje natyrale ka ketu Shqipetare ku duan te luftojen kete sistem qe po detyron shqiptaret te vrasin njeritjetrin ? sepse keto arme www.remote mindcontrol weapons.com  www.satellitesurvei llance .com kete bejne pyetni njerezit tuaj dhe njerezit ne rrethin tuaj simptomat qe jane vijojne shqetesime nervore ,depresion ,dhimbje koke ,ne pjesen e pasme me shume ,shenje e dukeshme dallues zhurme ne vesh ,lodhje ,mungese perqendrimi,sipmtoma te harreses atj etj kush e ndjen veten shkruaj ne adresen time te  email   demopetrit@yahoo.com si dhe njerez qe kane qene jashte ose ne burgje ose ne vizita doktori te imlantuar me microchipe shkruaj koha kalon A.A
 

Temjani dhe perdorim i tij ne shtepi

Nisur nga M A XRubrika Shtepia ime

Postimi i fundit 25-03-2020, 18:38:36
nga M A X
Si te perdorim Omega 3?

Nisur nga InfoZRubrika Pyetper

Postimi i fundit 23-03-2020, 13:15:55
nga InfoZ
Si te perdorim Vajin e Kokosit?

Nisur nga InfoZRubrika Pyetper

Postimi i fundit 23-03-2020, 13:15:31
nga InfoZ
Si te perdorim Farat e Lirit?

Nisur nga InfoZRubrika Pyetper

Postimi i fundit 23-03-2020, 13:15:06
nga InfoZ
Si te perdorim Farat Chia?

Nisur nga InfoZRubrika Pyetper

Postimi i fundit 23-03-2020, 13:14:36
nga InfoZ