×

Cfare makine keni dhe sa km i ka bere deri tani? 🚙

· 9 · 50

Cfare makine keni dhe sa km i ka bere deri tani? 🚙

· 9 · 50

 • Postime: 398
 • Gjinia: Mashkull
Ωμέγα
ne: 07-06-2019, 17:49:47
Une kam VW Golf 6 i vitit 2011 me 197 mije km deri tani. 🚗
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 7271
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#1 ne: 07-06-2019, 17:56:10
Lexus NX 300h
2018  10.500 milje. :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 398
 • Gjinia: Mashkull
Ωμέγα
#2 ne: 07-06-2019, 17:58:43
Sa i bie me km?
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 7271
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#3 ne: 07-06-2019, 18:02:48
Sa i bie me km?
rreth 16 mije km.
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 398
 • Gjinia: Mashkull
Ωμέγα
#4 ne: 07-06-2019, 18:05:23
Gati fringo e re. Urime.🤜🤛
 • M'pelqe x 1
  Kot fare
  Super

 • Postime: 7271
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#5 ne: 07-06-2019, 18:08:38
Gati fringo e re. Urime.🤜🤛
Fringo te re e mora, me 0 milje. Kaq kam bere per 1 vit. ;)
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 22189
 • Gjinia: Mashkull
M A X
#6 ne: 08-06-2019, 11:24:58
Reno Megane 4, modeli i fundit me 27 mije km deri tani. Se shpejti inshallah nje Tesla 😋
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 1526
 • Gjinia: Femer
Parloté
#7 ne: 08-06-2019, 12:58:02
Ford Mondeo ST-line. Afër 8mijë kilometra.
Nga fundviti mbase një RANGE ROVER  SVAautobiography DYNAMIC.
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 4147
Charlie
#8 ne: 08-06-2019, 13:20:15
Lexus NX 300h
2018  10.500 milje. :D

Paske shije :D e ke me nafte apo benzine?

Une kam nje Auris Toyota 2010 :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super