Cfare makine keni dhe sa km i ka bere deri tani? 🚙 - Makina & Motorra

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Cfare makine keni dhe sa km i ka bere deri tani? 🚙

Cfare makine keni dhe sa km i ka bere deri tani? 🚙

· 9 · 615

 • Postime: 718
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

ne: 07-06-2019, 17:49:47
Une kam VW Golf 6 i vitit 2011 me 197 mije km deri tani. 🚗

 • Postime: 7515
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 07-06-2019, 17:56:10
Lexus NX 300h
2018  10.500 milje. :D

 • Postime: 718
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#2 ne: 07-06-2019, 17:58:43
Sa i bie me km?

 • Postime: 7515
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#3 ne: 07-06-2019, 18:02:48
Sa i bie me km?
rreth 16 mije km.

 • Postime: 718
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#4 ne: 07-06-2019, 18:05:23
Gati fringo e re. Urime.🤜🤛

 • Postime: 7515
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#5 ne: 07-06-2019, 18:08:38
Gati fringo e re. Urime.🤜🤛
Fringo te re e mora, me 0 milje. Kaq kam bere per 1 vit. ;)

 • Postime: 28589
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#6 ne: 08-06-2019, 11:24:58
Reno Megane 4, modeli i fundit me 27 mije km deri tani. Se shpejti inshallah nje Tesla 😋

 • Postime: 1753
 • Karma: +10/-4
 • Gjinia: Femer

#7 ne: 08-06-2019, 12:58:02
Ford Mondeo ST-line. Afër 8mijë kilometra.
Nga fundviti mbase një RANGE ROVER  SVAautobiography DYNAMIC.

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#8 ne: 08-06-2019, 13:20:15
Lexus NX 300h
2018  10.500 milje. :D

Paske shije :D e ke me nafte apo benzine?

Une kam nje Auris Toyota 2010 :D

Temat e fundit