Vision AVTR - Makina e se ardhmes nga Mercedes-Benz - Makina & Motorra

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Vision AVTR - Makina e se ardhmes nga Mercedes-Benz

Vision AVTR - Makina e se ardhmes nga Mercedes-Benz

· 3 · 465

  • Postime: 27977
  • Karma: +48/-5
  • Gjinia: Mashkull

ne: 10-01-2020, 16:16:03
Daimler prezanton makinen e se ardhmes te frymezuar ne pamje te jashtme nga filmi "Avatar".


 

 

 
 
 
« Editimi i fundit: 15-05-2020, 18:19:22 nga M A X »

  • Postime: 7085
  • Karma: +35/-6
  • Gjinia: Femer

#1 ne: 12-01-2020, 07:40:47
Sa kushton  :D

  • Postime: 27977
  • Karma: +48/-5
  • Gjinia: Mashkull

#2 ne: 12-01-2020, 16:11:25
Qenka koncept dhe akoma nuk esht ne prodhim, ergo nuk ka cmim per te.

Temat e fundit