×
Hyrja
Profili

Vision AVTR - Makina e se ardhmes nga Mercedes-Benz

Vision AVTR - Makina e se ardhmes nga Mercedes-Benz

· 3 · 316

  • Postime: 26634
  • Gjinia: Mashkull
M A X
ne: 10-01-2020, 16:16:03
Daimler prezanton makinen e se ardhmes te frymezuar ne pamje te jashtme nga filmi "Avatar".


 

 

 
 
 
« Editimi i fundit: 15-05-2020, 18:19:22 nga M A X »
Mercedes-Benz vision EQS

Nisur nga M A XRubrika Makina & Motorra

Postimi i fundit 16-09-2019, 14:23:36
nga M A X

  • Postime: 7065
  • Gjinia: Femer
erlehta
#1 ne: 12-01-2020, 07:40:47
Sa kushton  :D

  • Postime: 26634
  • Gjinia: Mashkull
M A X
#2 ne: 12-01-2020, 16:11:25
Qenka koncept dhe akoma nuk esht ne prodhim, ergo nuk ka cmim per te.