Shqiptaret ne Malin e Zi

Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme

Tema me lajme e diskutime ne lidhje me Shqiptaret ne Malin e Zi

Pergjigje nga: skiptari, Shestansi, shorty

KRAJA.

*
skiptari
20-08-2022, 01:18:37
Vend shume i bukur
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: skiptari, haxhi

MJAFT organizon protest madheshtor ne Ulqin, me 5 Maj

*
skiptari
20-08-2022, 01:18:06
Ku eshte Mjaft sot?
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: skiptari, KL, alban

Kur do te krijohet ushtria per clirimin e Malesise?

*
skiptari
20-08-2022, 01:17:42
Kurre
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: skiptari, olti

Informacion rreth trevave shqiptare në Mal të ZI

*
skiptari
20-08-2022, 01:14:51
Faleminderit
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: skiptari, ulqini2010, BeRni

Ulqini pret pushuesit nga Kosova

*
skiptari
20-08-2022, 01:14:24
Kosovaret shume e preferojne Ulqinin
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: skiptari, olti

Tourism in Ulqin

*
skiptari
20-08-2022, 01:12:42
Vend shume i bukur shkoj cdo vit
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: skiptari, olti

Kotorri

*
skiptari
20-08-2022, 01:10:37
E kam vizituar, shume i bukur
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: skiptari, kurravica, beqo

Statuti i Shqiptarëve në Mal të Zi?

*
skiptari
20-08-2022, 01:10:10
Autonomi me parlamentin e tyre
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

118823263_3433098653416680_540472841632774258_n-600x320.jpg
Pergjigje nga: 1dhe1.com, olti

Malësia

1dhe1
14-03-2021, 22:15:51
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: olti, Tonka Quni, kurravica

Grudë

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe