×

Ulqini

Ulqini

· 55 · 13280
Lucent
ne: 03-05-2004, 05:18:08
 • Postime: 1
 • Gjinia: Mashkull
besi_milanist
#1 ne: 16-10-2004, 18:18:41
Per shqipetaret qe jetojne ne Ulqin

 • Postime: 8132
 • Gjinia: Femer
AngelDeviled
#2 ne: 16-10-2004, 19:04:57
Ulqini eshte nje mrekulli e vertete!
Me ka mbetur merak qe nuk kam shkuar kete vere,pasi kur e kam vizituar ka qene dimer,po ama mbetet gjithmone nje mrekulli!!!!!!!!!!!!!!

PS:Besi eshte nje teme e tille ne forumin e Viseve Shqiptare.Nuk e di nese do ta bashkangjisim kete teme me ate sepse me duket per te njejten arsye?

 • Postime: 84
 • Gjinia: Femer
adamantine
#3 ne: 18-10-2004, 11:34:11
ciao te gjithve..
une jam nga durresi po origjinen e kam nga ulqini,do kisha shume deshire te shihja njehere ulqinin,nese ndonjeri ka ndonje foto mund te ma beje kete nder ;)

 • Postime: 84
 • Gjinia: Femer
adamantine
#4 ne: 18-10-2004, 11:54:15
wow shume lezetshem..thx shume per fotot!

 • Postime: 84
 • Gjinia: Femer
adamantine
#5 ne: 18-10-2004, 11:55:15
 <)> nuk qenka keq me e vizitu iher..

 • Postime: 84
 • Gjinia: Femer
adamantine
#6 ne: 18-10-2004, 11:57:24
kush eshte nga ulqini te na beje ndonje ftese.. <)>

 • Postime: 278
 • Gjinia: Mashkull
the_General
#7 ne: 28-10-2004, 21:26:05
kush eshte nga ulqini te na beje ndonje ftese.. <)>
hey njerez une jam nga ulqini po momentalisht jetoj ne usa por per cdo vere jam pran qytetit tim dhe adamantine veres me gjith qef te ftoj nga zemra se me te vertet ke cfar te shohesh.eshte vertet vend i bukur

 • Postime: 84
 • Gjinia: Femer
adamantine
#8 ne: 09-11-2004, 13:40:30
wow really?? <)> kot nuk thojne...kerko se gjen ;) grazie per siguri do te pyes edhe iher para se te vije vera..thx  :perqafim

 • Postime: 8132
 • Gjinia: Femer
AngelDeviled
#9 ne: 09-11-2004, 14:43:49
Nuk e besoj te kete ndonje qytet shqiptar kaq i mrekullueshem!
:(

 • Postime: 278
 • Gjinia: Mashkull
the_General
#10 ne: 11-11-2004, 08:36:48
ok ja te ju tregoj dhe une disa foto te ulqinit te cilat jane te mrekullueshme  :P

[attachment[/attachment]

 • Postime: 278
 • Gjinia: Mashkull
the_General
#11 ne: 11-11-2004, 08:41:43
ja shikoni dhe valet e detit ne ulqin dimrit <>

[attachment[/attachment]

 • Postime: 278
 • Gjinia: Mashkull
the_General
#12 ne: 11-11-2004, 08:47:09
angeldeviled te ftoj dhe ty te vish

 • Postime: 278
 • Gjinia: Mashkull
the_General
#13 ne: 24-12-2004, 21:01:06
 :lule

[attachment[/attachment]

[attachment[/attachment]

 • Postime: 473
 • Gjinia: Mashkull
Lundrentari
#14 ne: 21-03-2005, 20:31:18
Natyre t'bukur ka Ulqini, lumt ata qe jetojne n'ket vend. Perskej detit voj ullini, buke e meze me lezet.

 • Postime: 8
 • Gjinia: Mashkull
haxhi
#15 ne: 29-04-2005, 00:52:41

Foto nga plazhi kopakabana

Foto nga plazhi kopakabana

Foto nga plazhi kopakabana

 • Postime: 8
 • Gjinia: Mashkull
haxhi
#16 ne: 29-04-2005, 00:56:12
Ulqini asht gjithashtu edhe qyteti i romantikës......... ................... .

 • Postime: 31
nika
#17 ne: 30-04-2005, 21:22:18
Ulqini është i mrekullueshëm, edhe banorët autoktonë gjithashtu, por problemi i madh i ulqinakëve është që pasuria e përbashkët e Ulqinit si hotelet dhe kryporja po privatizohen duke ua dhënë vetëm sllavëve /edhe rusëve/, ndersa Ulqinit do i mbesë vetëm pasuria private e banorëve. Pasuria e Ulqinit qeveriset nga malazezët edhepse e kanë pushtetin lokal pa ingerenca partitë sdhqiptare. Edhe me i pasë ingerencat liderët shqiptarë nën Malin e Zi mendojnë vetëm për interesat personale, dhe për këtë janë të gatshem të shesin trojet e bashkëvendasve.
nika, nga Klezna e Ulqinit

 • Postime: 8
 • Gjinia: Mashkull
haxhi
#18 ne: 01-05-2005, 03:14:04

 • Postime: 8
 • Gjinia: Mashkull
haxhi
#19 ne: 01-05-2005, 09:25:17

 • Postime: 5459
 • Gjinia: Mashkull
ibraim
#20 ne: 15-06-2005, 03:58:08
dhashte Zoti sivjet jam serish ne Ulqin...
Vjet isha dhe kam kaluar mrekullueshem...
pershendetje ulqinakeve dhe gjithe atyre qe shkojne sivjet ne Ulqin...
Nese shkon edhe najkush tjeter...tregoni, do takohemi atje...
nje jave para se te shkoj do ju tregoj daten sakt...
respekt ulqinakeve dhe te gjithe te tjereve

 • Postime: 229
 • Gjinia: Mashkull
blue_feather
#21 ne: 15-06-2005, 07:25:30
kam plan te jem ne ulqin rreth gushtit.hera e pare qe do shkoj,kam degjuar qe eshte fantastik,le te shohim e te besojme me pas :) shendet

 • Postime: 126
Butrina
#22 ne: 25-08-2005, 10:25:59


ahaahahah mu me bojne nervoz qysh shqipetaret e Ulqinit flasin serbisht ne mes veti edhe ne famlje e lere me ne rruge  :@, se perndryshe vendi shume i bukur

 • Postime: 126
Butrina
#23 ne: 25-08-2005, 10:27:43
ahaahahah mu me bojne nervoz qysh shqipetaret e Ulqinit flasin serbisht ne mes veti edhe ne famlje e lere me ne rruge  :@, se perndryshe vendi shume i bukur


e shihni si e kane shkru

MIRE SE VINI NE ULQININ E JON TE BUKUR  :@

 • Postime: 257
 • Gjinia: Mashkull
Capricon
#24 ne: 25-08-2005, 10:42:56


e shihni si e kane shkru

MIRE SE VINI NE ULQININ E JON TE BUKUR  :@


 Butrinta
nuk e kshyrim ne per pak, per nje shkronje a
nuk ban me ja zene per te madhe , s eka pase emocione ai njeri qe e ka shkru ashtu hehe

 respekt
 

Ulcinj / Ulqini / Dulcigno

Nisur nga M A XRubrika Shqiptaret ne Malin e Zi

Postimi i fundit 22-07-2011, 22:26:50
nga M A X
Ulqini pret pushuesit nga Kosova

Nisur nga BerniRubrika Shqiptaret ne Malin e Zi

Postimi i fundit 31-08-2010, 09:56:36
nga ulqini2010