Marketing Online

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme

Marketing Online - SEO - Social Media


M A X
20-06-2019, 22:14:01

Nje strategji per marketing online

Me miliarda dollarë shpenzohen për marketingun online çdo vit.Njerëzit punojnë shumë fort për të siguruar një audiencë të re. Por, ata dështojnë të ushqejnë dhe të konvertojnë audiencën aktuale.Në gjashtë muajt e kaluar, Joe Polish, themeluesi i Genius Network, filloi të dërgonte email-e me përm...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

bledian93
22-08-2013, 10:44:55

Ofroj Youtube Views Me cmime te arsyeshme.

Ofroj youtube Views me Cmime te arsyeshme: Cmimet: 30,000 views = 20€ 100,000 Views = 70 € 1,000,000 Views = 600 € Per me shume informacion Kontaktoni ne genti@elbhost.com
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

*
Tossyy
19-07-2013, 00:29:13

Ofroj fan page me qera

Ofroj fan page me qera, ja disa nga to:https://www.facebook.com/ProSoccer4?ref=hlhttps://www.facebook.com/Neymar.Offical.Jr11?ref=ts&fref=ts

*
Hamit Gashi
17-10-2012, 21:36:51

Kerkoj nje Liber [URGJENT].

Pershendetje te gjithvendoshta kete tem e hapa ne vend te Gabuar mirpo e kam urgjent deshiroj qe ndokush nga ju te ma gjejLibrin Elektronika per Shkoll te Mesme Drejtimi Teknik i Informatikes Klasa e 11-t e Autores Edita Tahiri, ndonje Link ku ta shikoj ose shkarkoj etj.. me duhet shumPres Pergj...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

albgenius
28-04-2012, 02:01:05

Pyetje per trafikun

Kam kete blogun ekonomiashqiptare.b logspot.com . E kam hapur nga fundi i shkurtit dhe deri nga fillimi i prillit mund te shkonte ne 20 pageviews e arriti deri ne 80 e madje ne 180 (nje dite te vetme). Ate kohe kisha nje template te blogger...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: flaviobejko, immortal.boy, olti

Google Pr update !

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

besart
22-12-2011, 12:58:17

Ofroj SEO Hosting

Ofroj SEO Hosting me keto kushte:5 C Class IPs - 10.00 EUR/muaj (2.00 euro per C class IP)10 C Class IPs - 19.00 EUR/muaj (1.90 euro per C class IP)20 C Class IPs - 36.00 EUR/muaj (1.80 euro per C class IP)30 C Class IPs - 51.00 EUR/muaj (1.70 euro per C class IP)40 C Class IPs - 64.00 EUR/mua...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
07-11-2011, 15:29:57

Google rifreskon algoritmat e kërkimit

Gjigandi i motorit të kërkimit, Google, rifreskoi algorithmat e kërkimit sot. Këtë herë, Google ka vendosur që me këtë rifreskim, ngjarjet më të fundit të jenë të parat në kërkime.Ky ndryshim, i cili ndikon në rreth 35% të kërkimeve, është dizajnuar qëkërkimet për evenimentet më të fundit dhe ...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

UrL
06-10-2011, 14:35:07

Zhvillimi i faqeve me ane te (backlinks) ne Blog te forumeve

Nje metode e re qe me erdhi ne mendje eshte dhe zhvillimi i faqeve te internetit ndermjet blog-ve qe ndodhen neper forume te ndryshme. Pshm IPB ka te bashkengjitur nje module qe i jep mundesine antarit per te krijuar blog personal brenda forumit dhe te shkruaj aty shkrime te ndryshme qe i perkas...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

SocialNetwork
30-09-2011, 11:38:25

Google Analytics me të dhëna në kohë reale (Google Analytics Real Time)

Google ka filluar të ofrojë një funksion të ri në kohë reale, Google Analytics Real Time, në kuadër të shërbimit të saj të analizave të trafikut, Google Analytics.Raportet e Real Time janë në dispozicion në versionin e Google Analytics dhe administratorët e llogarive do t'i marrin ato në kohë re...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
29-09-2011, 23:39:30

Teknika postimi në Facebook që kryejnë punë!

Një studim i ri nga një kompani hulumtuese e strategjive të marketingut në rrjete sociale ka prezantuar një analizë të detajuar të rreth 20,000 faqeve në Facebook dhe ka analizuar mbi një çerek milion postime, për të përcaktuar teknikat më të përshtatshme për postim.Momentus media në analizën e ...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Trendafili i kuq, olti

Google behet 13 vjeç

ßåßy ღ
28-09-2011, 14:34:53
Happy B-day.
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe