Marketing Online - 6

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme

Marketing Online - SEO - Social Media

M A X
11-12-2008, 14:13:49

Fjalët me te kërkuara ne Google gjatë 2008

Ne fund te çdo viti Google publikon lista globale dhe rajonale për fjalë...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
05-12-2008, 16:20:45

Si te indeksohesh shume shpejt ne Google

Nese keni vene re gjate kerkimeve ne Google shume rezultate dalin nga disa faqe qe merren vetem me dhenie informacioni per faqe te tjera. Zakonisht informacionet jane shume te shkurtra (kufizohen ne url dhe emrin e faqes). Ne fakt keto shpesh prishin edhe pune sepse zene vend te vlefshen ne SERP...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

AtdheH
18-11-2008, 18:47:04

Mesazh tjeter nga google adsense 3 dite afat

Me kishin derguar google adsense nje mesazh tjeter ne te cilin shkruan se ads e mia jane te vendosura ne faqe porno psh me kishte vendosur nje faqe qe nuk eshte imja qe kish sistemin phpvideosearch dhe nje kerkim porno ne te, kjo sigurisht me ka ndodhur per shkak se kam pasur ads publike...Tani ...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

AtdheH
02-11-2008, 19:12:00

Shkëmbim linqesh = Po ose Jo - vegël

Vegël shumë e mirë për ata që dëshirojnë të ndërrojnë linqet, Te hapësira YOUR Site/Page URL: shënoni faqën e juaj dhe në hapësirën Backlink page URL (URL of the page for link exchange): shënoni faqën me të cilën dëshironi t'i ndërroni linqet. Këtu mund të dini se a ia vlen të ndërroni linqet ap...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

*
gjentli
16-10-2008, 19:18:51

Webmaster: Google ju ndihmon të gjeni linkat e prishur

Besoj që secili webmaster “profesionist” tashme ka dëgjuar, ose përdorë Veglat për Webmaster të Google-s (Google Webmaster Tools).Shumë herë me ka ndodhë qe tëk faqja e gabimeve, të gjeja plotë gabime (errors), por nuk arrija te dija se nga ku gjeneroheshin ato gabime, përkatësisht nuk gjeja bur...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
24-09-2008, 14:31:37

Google Trends for Websites

Nje tool i ri i eshte shtuar Google Trends qe mundeson monitorimin e trendeve te we...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
18-09-2008, 04:46:56

Microsoft Webmaster Center

Një sherbim i ri i leshuar nga Microsoft qe ka për qëllim t'u vijë ne ndihmë webmasterave.Webmaste Center nga Microsoft ofron dhe një seri veglash (tools) te nevojshme për punën e webmasterit.Për me shumë këtu:

*
weblog
17-09-2008, 16:03:58

Kodi per te shtuar faqe direkt ne Kapsit

Me poshte po shkruaj kodin qe mund te vendosni ne faqet tuaja dhe keshtu vizitoret do te mund te publikojne faqen, artikullin apo lajmin direkt ne www.kapsit.com[code]<script type="text/javascript">fun...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: weblog, olti, OnlineBP

Kohajone.com me PR 6

*
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Aldo89, olti

Black Hat SEO

Aldo89
24-08-2008, 12:59:31
ok flm per linkun
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: reklamat, hecto, OnlineBP

Google PR Update

reklamat
21-08-2008, 16:02:51
Pr 4
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
06-08-2008, 00:45:42

Webmaster SEO Tools

Nje liste me vegla qe mund te hyjne shume ne pune per webmasteratPer te kontrolluar PageRank ne disa databasa te Google shikoni kete meposhteCheck Page Rank:

Pergjigje nga: N3twork, olti, TaTaToLi

Smf seo Friendly?

N3twork
05-08-2008, 18:27:50
Thanks TaTaToLi & MAX
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
24-07-2008, 01:52:30

Google leshon online Knol

http://knol.google.com/Si ju duket?Cfare mendoni per sherbimin me te ri te mbretit te web-it?
Citim
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

kokushta
18-01-2008, 17:30:31

Free Monitor for Google

A doni te dini se cfare renditje ka faqja juaj per nje keyword te caktuar?Per kete vjen ne ndihme programi: Free Monitor for Google i krijuar nga kompan...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe