5 rruge te lehta dhe falas per te krijuar trafik - Marketing Online

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

5 rruge te lehta dhe falas per te krijuar trafik

5 rruge te lehta dhe falas per te krijuar trafik

· 6 · 2500

 • Postime: 28589
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

ne: 05-07-2008, 12:40:15
Shume veta paguajne per te pasur trafik. Jam dakort ne disa raste leku ben gjera qe falas zorr se mund te behen! Me poshte po ju rendit disa menyra te thjeshta per te fituar me shume trafik ne faqet tuaja.

1. Firma neper forume (Signatures)

Kjo menyre eshte fare e thjesht dhe mund sjell disa klikime ne dite. Perpiquni te jeni anëtar neper forume qe trajtojne te njejten teme me ate te faqes tuaj, behuni pjese e komunitetit dhe keni per ta pare qe do merrni disa vizitorë ne dite

2. Sitet Sociale (Digg , Stumble , Delicious)

Une personalisht e kam provuar kte metode me nje nga websitet e mia dhe mora rreth 4000 vizitor unik brenda nje dite. Aq eshte puna , beja te ditur botes qe siti yt ofron X produkt ose mundesi dhe ata do mbajne mend domeinin (nqs nuk eshte shume i komplikuar)

3. YouTube

Supozojme qe ke nje faqje rreth futbollit. Atehere pse mos vendosesh ne YouTube video te ndryshme rreth futbollit dhe nqs do me shume trafik atehere te sygjeroj me Movie Maker te vendosesh adresen e faqes tende ne fillim te videos dhe ne fund

4. Hi5 | FaceBook | MySpace

Natyrisht nje menyre mjaft e mire per trafik te pergjithshem jane edhe komunitet me te medhaja ne botë. Perpiqu te krijosh nje profil te lezecem dhe pastaj krijo nje shoqeri te zgjeruar. Mos harro te vendosesh linkun ne profilin tendë

5. Yahoo Groups

Edhe Yahoo Groups ndihmon ne rritjen e vizitorëve te faqes tende. Mjafton te krijosh nje grup per temen qe ke (psh muzik) dhe do kesh ngritje ne trafik

Pra , pse duhet te paguani per te blere links nga te tjeret kur mund te rrisni trafikun falas!? Vertet do punë por te pakten ja vlen

Olgi Zenullari
http://www.albseo.com/showthread.php?t=14

 • Postime: 78
 • Karma: +7/-0
 • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 18-07-2009, 01:19:56
me pak fajle duhet me nejt tere diten ne PC te shperndash poste neper tere keto qe the??

 • Postime: 171
 • Karma: +0/-1
 • Gjinia: Mashkull

#2 ne: 06-02-2010, 17:56:06
Une e njof Olgin dhe aftesite e tij por te besh 4000 vizitor nga Digg me duket e tepert.

 • Postime: 119
 • Karma: +1/-0

#3 ne: 07-03-2010, 19:30:50
prej ketyre pes menyrave me se shumti trafik me ka sjellur e treta (youtube).

 • Postime: 31
 • Karma: +0/-0

#4 ne: 11-04-2012, 01:35:37
mua forumet dhe facebooku

 • Postime: 66
 • Karma: +0/-0

#5 ne: 11-04-2012, 02:09:23
Mua  vetem Facebook me sjell mbi 6000 vizitore ne dit.

Temat e fundit