Marketing Online - 2

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme

Marketing Online - SEO - Social Media

FloriVL
12-07-2011, 23:04:58

A ka provuar njeri te blej trafik nga webnetjoe

Dua te di nese ka ndonje antar qe ka bler trafik ketu http://www.webnetjoe.com/?
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
06-07-2011, 00:43:55

Google dëshiron që ju të zgjidhni probleme dhe të fitoni para!

Google dëshiron që ju të zgjidhni probleme dhe të fitoni para!Google me qetësi ka lansuar ueb faqen Prizes.org, përmes së cilës po synon të organizoj një lloj gare të shtrirë në rrjetet sociale.Ueb faqja operohet nga Slide, një kompani për lojëra sociale të cilën Google e ka blerë gjatë vitit të...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Yeahyeahs
04-07-2011, 07:32:51

[e-book] Search Engine Optimization Starter Guide

Liber shume i mire per fillestaret, por jo vetem.Shkariko
Kodi: [Zgjidh]
http://uploadmirrors.com/download/0YVZMVP4/search-engine-optimization-starter-...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
29-06-2011, 17:08:14

“What do you love?” sherbimi i ri i Google

Cfare adhuroni? Kjo është pyetja që ju drejton Google ditët e fundit. Me shërbimin e ri “What do you love?” (WDYL.com), Google ju tregon gjithcka që mund të bëni me me shërbimet e tij në internet. Për të përdorur faqe ju mjafton të fusni një fjalë në kërkim dhe të prisni faqen që të karikojë rez...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
18-06-2011, 10:09:23

Google ofron vegël për menaxhimin e emrit online

Google ka paraqitur një vegël të re që ju ndihmon në menaxhmin e rezultateve të kërkimit për emrin tuaj.Vegla, “Me on the Web” (Unë në ueb) tani është duke përfshirë panelin e Google në mes të informacionit të llogarisë dhe analitikave. Nuk është qëllimi që të jetë një tjetër çështje për privatë...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: epoxi, blackw00rm, Trendafili i kuq

Twitter

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
03-06-2011, 00:07:11

Schema.org

http://schema.org/
Citim
Today we’re announcing schema.org, a new initiative from Goo...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
01-05-2011, 02:09:43

Liste me rrjete sociale (nga ku mund te merrni trafik)

15 rrjetet sociale me te rendesishme sot per sot ne internet.http://facebook.comhttp://twitter.com

M A X
24-03-2011, 00:45:00

Google's Collateral Damage

Nje infografik teper interesant qe ia vlen te shikohet ne cdo detaj. Fatkeqsisht vetem ne anglisht! Nga http://www.seobook.com/learn-seo/collateral-damage.php
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Poshnjari
19-03-2011, 02:36:10

Kush ka degjuar per pingler?

Diku lexove per Pingler por nuk e kuptova mire perse funksionone dhe eshte vetem per blogje apo dhe faqe te tjera?
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
15-03-2011, 13:25:38

Rritje e Google dhe Bing, rënie e Yahoo

Sipas rezultateve më të reja të ‘comScore’, edhe Google edhe Bing gjatë muajit shkurt kanë rritur pjesëmarrjen e vet në tregun e kërkimeve në internet.Google është ngritur (nga 64.3% në muajin janar) në 64.9%, ndërsa Bing është ngritur (nga 12.8%) në 13.4%. Ndërkohë, Yahoo ka rënë për 0.6%, asht...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
13-03-2011, 15:17:08

Google mundëson bllokimin e faqeve të padëshiruara

Gjiganti i kërkimit në internet, kompania Google së fundmi ka filluar që tu mundësojë përdoruesve të saj që t’i bllokojnë uebfaqet e padëshiruara, të cilat mund t’i eliminojnë nga rezultatet e kërkimit."Tani, ka edhe një mënyrë të re që përdoruesit tanë të gjejnë edhe më shumë nga ndihma e dëshi...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
17-02-2011, 13:27:06

Forbes e shume media te tjera prestigjoze shesin ende LINKS

Me kujtohet andej nga 2007 kur Google ndermori gati nje kryqzate ndaj te gjitha atyre faqeve qe merrnin me aktivitet shitje backlinks. Nese dikush eshte marre me internet asokohe e di mire se ky qe bere nje biznes milionash, ne mos miliardash. Por Google mori masa shume shpejt duke i penalizuar ...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
28-01-2011, 10:23:30

Google, plan i ri për tregun kinez

Drejtori i ri i përgjithshëm i motorit të kërkimeve online Google, Eric Schmidt, deklaroi gjatë mbrëmjes se është duke planifikuar një strategji për një depërtim të ri në tregun kinez.Në deklaratën e bërë mbrëmë nga SHBA, Schmidt theksoi se një prej përparësive është gjetja e një partneri kinez ...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe


M A X
08-12-2010, 20:21:23

Yahoo!: "Facebook konkurent më i madh se Google"

Drejtoresha ekzekutive e Yahoo Carol Bartz ka deklaruar se Facebook është bërë konkurrent më i madh i kompanisë së saj sesa Google.“Rivali ynë më i madh me gjasë është Facebook, madje edhe më i madh se Google”, ka thënë Bartz në prezantimin e bërë në New York, raporton Bloomberg...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe