Cila eshte dita me e mire per trafik ne facebook? - Marketing Online

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Cila eshte dita me e mire per trafik ne facebook?

Cila eshte dita me e mire per trafik ne facebook?

· 3 · 1124

  • Postime: 1116
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Mashkull

ne: 07-10-2011, 00:12:48
Para disa ditesh lexova nje artikull kalimthi ne lidhje me trafikun qe ka fb (nuk e mbaj mend ishte shqip apo gjuhe tjeter).
Mendova tju beje dhe admineve te tjere se kur e keni pera diten me te mire per te mare trafik nga fb, se ne artikull referohej se shumica e adminve bejne postime te enjten por artikulli referonte se e enjtja eshte dita me me pak trafik ose qe antaret nuk reagojne ndaj lidhjeve te jashtme.

  • Postime: 28589
  • Karma: +48/-5
  • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 07-10-2011, 16:56:29
Nuk jam shume ne njohuri me marketingun ne Facebook, por mendoj se thjeshte duhen marre parasysh tendencat qe kane njerezit ne perdorimin e internetit ne pergjithesi. Dmth, gjate diteve te javes ka me shume trafik, ndersa ne fundjave me pak, sepse ato dy dite koha kalohet me shume duke dale jashte.

  • Postime: 59
  • Karma: +0/-0

#2 ne: 12-11-2011, 03:37:08
Ktu mund te shikosh diten, oren, dhe disa gjera te tjera interesante:
http://danzarrella.com/infographic-5-questions-and-answers-about-facebook-marketing.html

Temat e fundit