Dmoz directory - Marketing Online

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Dmoz directory

Dmoz directory

· 13 · 1643

 • Postime: 982
 • Karma: +3/-3
 • Gjinia: Mashkull

ne: 18-03-2011, 14:47:54
Kam nje problem... dua te fus faqen time ne dmoz , gje qe e kam bere disa here por nuk di perse nuk e pranojne!

Eshte dikush nga ketu editor atje? Ose mund te me ndihmoj dikush per kete gje pasi me duhet qe te shtoj disa faqe aty.


Flm paraprakisht.
« Editimi i fundit: 18-03-2011, 23:32:10 nga M A X »

 • Postime: 982
 • Karma: +3/-3
 • Gjinia: Mashkull

#2 ne: 18-03-2011, 15:57:09
Ne temen e informatikes dhe te ndertimit te faqeve te internetit. E kam provuar disa here ne greqisht por dhe ne shqip

 • Postime: 28589
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#3 ne: 18-03-2011, 16:02:26
Editor te Kompjutera dhe nenkategorite perkatese eshte Albi , te cilin mund ta kontaktosh nga ketu dhe ta pyesesh si dhe pse nuk pranohet faqja jote. Aktualisht ne ate kategori gjenden plot linqe te vdekura apo qe nuk i perkasin asaj kategorie. Duket qe s'ka vene njeri dore me aty.

 • Postime: 982
 • Karma: +3/-3
 • Gjinia: Mashkull

#4 ne: 18-03-2011, 16:08:17
E kam bere ne kategorine /World/Shqip/Kompjutera/Sherbime_Webi/ aty kush eshte?

 • Postime: 28589
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#5 ne: 18-03-2011, 23:33:16
Albi eshte sepse eshte editori i kategorise kryesore, qe eshte "Kompjutera". Kush ka akses ne kategorine baze ka dhe ne te gjitha nenkategorite.

 • Postime: 1116
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#6 ne: 18-03-2011, 23:45:27
Dhe une kam bere kerkesen per nje faqe greke por asgje nuk e di perse nuk pranojne aty  hmmmmm:

 • Postime: 28589
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#7 ne: 19-03-2011, 00:03:32
Per kete pune Dmoz ta shpif, por me e keqja eshte se kur sheh faqe vk qe jane brenda (psh te krijuara ne host falas me adresa kilometroshe) dhe faqe te mira s'i pranojne, te ben te hipin nervat ne kulm. Po shyqyr qe Dmoz s'ka me rendesine qe kishte para disa viteve, keshtu qe s'ka ndonje ndryshim te madh nese e ke faqen aty apo jo.

 • Postime: 982
 • Karma: +3/-3
 • Gjinia: Mashkull

#8 ne: 19-03-2011, 12:32:17
E ate pash Max, por une dua ta vendos sepse e kam faqe biznesi dhe eshte me PR5

perse mos te jem ketu http://www.dmoz.org/World/Shqip/Kompjutera/Sherbime_Webi/

 • Postime: 982
 • Karma: +3/-3
 • Gjinia: Mashkull

#9 ne: 19-03-2011, 14:31:57
U shtua :) Flm Albi

 • Postime: 57
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#10 ne: 19-03-2011, 18:03:38
Category:
World: Shqip: Art: Video

Te kjo kategoria e futa edhe une nje faqe timen, eshte dikush Editor ketu ne forum qe mund ta pranoj??

 • Postime: 243
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#11 ne: 19-03-2011, 19:56:27
Hi

Personalisht jam editor tek kategoria Kompjutera. Kisha shume kohe pa bere login dhe aprovova/fshiva disa web site sot :)

Nese keni shtuar nje web site me titullin dhe pershkrimin ok ne ate kategori ose ne ndonje nenkategori me dergoni PM dhe mund t'ju ndihmoj

Kini parasysh qe lejohet te beni Submit url vetem ne 1 kategori.
Gjithashtu ju lutem jo stuffed keywords

Tung
Albi

 • Postime: 10
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#12 ne: 02-11-2012, 18:06:49
Edhe un kam te njejti problem: Kam tentuar per ta futur faqen time ne kete direktori por pa sukses.
Faqja ime eshte faqe lojrash (www.luajfalas.com) dhe kam tentuar ta fus ne ate kategori por dukush nuk ma ka pranuar per probleme konkurrence.
Ndihme qka te bej si te veproj.
Kam tentuar te behem edhe editor por pa sukses.

Temat e fundit