Do te vazhdoni te perdorni Digg.com? - Marketing Online

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Sondazh

Perdorimi i Digg ne te ardhmen e afert

Digg per mua ka vdekur
15 (37.5%)
Eshte OK dhe do vazhdoj ta perdor
7 (17.5%)
Se kam perdorur dhe s'do ta perdor ndonjehere
12 (30%)
Se kam vendosur akoma
2 (5%)
C'na can koken me keto pyetje!
4 (10%)

Numri i anetareve qe votuan: 35

Do te vazhdoni te perdorni Digg.com?

Do te vazhdoni te perdorni Digg.com?

· 5 · 2123

 • Postime: 28589
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

ne: 09-04-2009, 01:16:23
Pas ketij lajmi ketu do ta vazhdoni me te vendosni lajmet tuaja te Digg?

Pyes sepse ka shume shqiptare qe e perdorin kete sherbim, por tani qe gjerat kane ndryshuar ndoshta nuk eshte me me aq interes te veprohet si me pare.

 • Postime: 238
 • Karma: +1/-1
 • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 09-04-2009, 03:22:55
Pas ketij lajmi ketu do ta vazhdoni me te vendosni lajmet tuaja te Digg?

Pyes sepse ka shume shqiptare qe e perdorin kete sherbim, por tani qe gjerat kane ndryshuar ndoshta nuk eshte me me aq interes te veprohet si me pare.

E lexova me kujdes ate temen edhe me then te drejten e  kisha ven re qe kishin ndryshuar url por se dija qe perdornin e nje toolbar (njesoj si facebook kur shkon ne extern page). Kjo eshte nje minus i madh per webmasterat e per trafikun edhe pse ne google vazhdon te njihen faqet duke pasur nje url te "shemtuar" por me keyword indexohen prap.
n do te vazhdoj te perdor digg edhe do shof do me ulen apo do me ngrihen personat qe vijne nga ai sherbim... nese pothuajse skam asnje ardhje te re ateher skam pse harxhoj kohen kot...

Kjo sic e ke then ti eshte nje levizje e digg per te perfituar sa me shume nga ana  e tyre mbasi moren famen edhe emrin e duhur ne internet....

 • Postime: 28589
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#2 ne: 10-04-2009, 00:01:30
Me kete kodin e meposhtem banner-i Digg zhduket dhe faqja hapet me URL origjinale. Duke vendosur kete ne faqe zgjidhet ne nje fare menyre problemi.

Kodi: [Zgjidh]
<script type="text/javascript">
 <!– if (top.location!= self.location)
 { top.location = self.location.href }
 //–> </script>

 • Postime: 31
 • Karma: +0/-0

#3 ne: 09-03-2012, 08:41:30
Me sa kam vene re une, backlinks nga digg nuk konsiderohen nga google.

 • Postime: 28589
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#4 ne: 10-03-2012, 00:22:18
Me sa kam vene re une, backlinks nga digg nuk konsiderohen nga google.

Digg eshte tejkaluar prej kohesh. Tema eshte e vitit 2009 nese i vure re. :)

Temat e fundit